Adwokat Paweł PolańskiAdwokat Paweł Polański | Porady prawne zielona góra


Lubuska kancelaria adwokacka podejmie się pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, a nawet podmiotów i organizacji publicznych. Odbywa się to w sposób rzetelny, w pełni profesjonalny i w oparciu o dyskrecję oraz etykę zawodową. Zakres usług obejmuje kompleksowe wsparcie (od samych porad, poprzez przygotowywanie pism i dokumentacji, aż po pełną reprezentację) w sprawach z zakresu prawa:

  • rodzinnego (rozwody i separacje, podziały majątku i alimenty, sprawowanie opieki rodzicielskiej lub ustalanie ojcostwa),
  • cywilnego (spadki i wierzytelności, eksmisje, zasiedzenia i ustalanie praw do nieruchomości, odszkodowania),
  • karnego i wykroczeń (przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu, udział w grupie przestępczej, spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości),
  • gospodarczego i pracy (opieka nad spółkami i przekształceniami, kwestie wynagrodzeń i umów, mobbing),
  • administracyjnego (odwołania i zażalenia, pozwolenia i koncesje, obywatelstwa).

W przypadku spraw karnych, adwokat zajmuje się również ochroną interesów klienta podczas postępowania przygotowawczego, przesłuchań, wsparciem podczas kontaktów z organami ścigania. Same konsultacje z klientem mogą się natomiast odbyć zarówno w zielonogórskiej siedzibie kancelarii, jak i za pośrednictwem internetu lub rozmowy telefonicznej. Oczywiście, udzielane porady prawne w Zielonej Górze nie są ogólnikowymi i uniwersalnymi informacjami, a zawsze biorą pod uwagę indywidualną sytuację klienta. Jego specyficzne położenie jest także punktem wyjścia do ustalania odpowiedniej strategii procesowej.

Udziela ich (podobnie, jak i podejmuje się późniejszej reprezentacji sądowej) adwokat Paweł Polański, który jest osobą bardzo doświadczoną zawodowo oraz kierunkowo wykształconą. Pobierał nauki na poznańskim oraz frankfurckim uniwersytecie. Biegle mówi więc po niemiecku, bardzo dobrze też po angielsku. Oprócz pomocy świadczonej mieszkańcom województwa lubuskiego (oraz pozostałych regionów Polski), często reprezentuje klientów zza zachodniej granicy (w sprawach toczących się na polskim terytorium).

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://adwokatpolanski.zgora.pl/
Dodano: 2020-12-17
Telefon: 684511922
Miejscowość: Zielona Góra
Adres: Boh. Westerplatte 9
Kod pocztowy: 65-034

Źródła:
https://adwokatpolanski.zgora.pl/


Podobne Firmy

Healthrepair
- Gorzów Wielkopolski
Zielarnia Klasztorna
- Zielona Góra
Henimax
- Gubin