Gamar sp. z o.o. s.k.https://gamar-kartony.pl/ | Kartony fasonowe


Poszukując odpowiednich opakowań dla produktów swojej branży, warto zapoznać się z ofertą firmy ze strony gamar-kartony.pl, która od wielu lat dostarcza przedsiębiorcom z różnych gałęzi przemysłu rozmaitych pudełek tekturowych o idealnych wymiarach. Są to tak zwane w pudełka wykrojnikowe lub inaczej kartony fasonowe, które można doskonale dopasować zarówno do towarów z kategorii odzieżowej, przemysłowej, kosmetycznej, jak i spożywczej.

Produkty te są idealnie wykonane i tak zamykane, aby nie trzeba było stosować kleju ani taśmy pakowej. Można je wykonać z dowolnej, wybranej przez klienta grubości tektury falistej. Doskonale sprawdzą się także w sklepach internetowych, gdyż wysłany w nich towar, zapakowany w te wytrzymałe i wysokiej jakości pudełka, dotrze na miejsce bez jakichkolwiek uszkodzeń. Producent gwarantuje ich dostosowanie do indywidualnych wymagań każdego klienta.

Kartony te mogą być wykorzystane nie tylko do pakowania i wysyłki produktów, ale także do przechowywania lub przewożenia większej ilości przedmiotów na przykład na palecie. Są one praktyczne, a ich otwieranie zajmuje niewiele czasu i nie wymaga zastosowania noża lub innego narzędzia, które mogłoby uszkodzić towar w środku. Ponieważ są dostępne w różnych rozmiarach, mogą doskonale zastąpić na przykład torebki bąbelkowe, gwarantując dużo bezpieczniejszą przesyłkę. W ofercie można znaleźć wiele modeli pudełek fasonowych, składanych i zamykanych bez użycia dodatkowych materiałów. Wystarczy odwiedzić stronę producenta i wybrać odpowiedni rodzaj dla swojej branży.

Przedsiębiorstwo to działa na rynku już od wielu lat, dostarczając opakowań nie tylko klientom krajowym, ale także z wielu innych krajów europejskich. Jest to rzetelny partner starający się o dobry kontakt z klientem. Oferuje zarówno wysoką jakość produktów, jak i atrakcyjne ceny. Przy większym zamówieniu dostarcza opakowania transportem firmowym, ale zdarza się mu korzystać z zaprzyjaźnionych i współpracujących z nią firm transportowych. Choć sam zawsze dotrzymuje umów, rozumie chwilowe problemy różnych branż, dlatego gwarantuje elastyczność terminów płatności.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://gamar-kartony.pl/
Dodano: 2021-01-01
Telefon: +48 58 536 1589
Miejscowość: Pelplin
Adres: Świerkowa 13
Kod pocztowy: 83-130

Źródła:
https://gamar-kartony.pl/kartony-pudelka-fasonowe/Autor: Marika Wilk


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
- Jastrzębia Góra
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Gdańsk
DOBRA DIAGNOSTYKA Sp. z o. o.
- Gdynia