PORAJ - Kancelaria Prawno-PatentowaJak zastrzec znak towarowy


Ochrona własności intelektualnej to niezwykle ważna sprawa dla marek, które traktują swój design jako wizytówkę i sposób na wypracowanie wiarygodnego wizerunku w oczach odbiorców. Każdy przedsiębiorca, który zastanawia się, jak zastrzec znak towarowy, może odwiedzić stronę internetową Poraj.com, gdzie znajduje się oferta doświadczonej kancelarii prawno-patentowej.

Dokonanie rejestracji w urzędzie to gwarancja pierwszeństwa i asekuracji prawnej w przypadku konkurencji próbującej wdrożyć identyczne lub bardzo podobne rozwiązania. Jednak proces ten wiąże się z dopełnieniem wielu formalności. Dlatego rejestrację najlepiej powierzyć wykwalifikowanym ekspertom, którzy zajmą się zrobieniem niezbędnych analiz i przygotowaniem kompletu dokumentów oraz korespondencją z urzędnikami. Przed rozpoczęciem procedury zgłoszeniowej kancelaria zweryfikuje, czy dane logo lub inny symbol nie naruszają praw podmiotów trzecich, co pozwoli uniknąć w przyszłości ewentualnych nieporozumień i roszczeń, które mogłyby przynieść firmie poważne straty finansowe i wizerunkowe.

Koszt uzyskania certyfikatu ochronnego zależy od zasięgu jego obowiązywania. Klient może wybrać ochronę wartości intelektualnej w Polsce, na terenie Unii Europejskiej lub w konkretnych krajach z całego świata. Chcąc rozpocząć współpracę z tą kancelarią prawno-patentową należy:

  • określić terytorium ochrony,
  • zlecić wykonanie rejestracji – można to zrobić poprzez kontakt telefoniczny, e-mail lub pismo wysłane tradycyjną pocztą,
  • określić szczegółowe parametry zgłaszanego symbolu,
  • udzielić pełnomocnictwa,
  • podać swoje dane teleadresowe.

Na przestrzeni lat kancelaria współpracowała z wieloma renomowanymi przedsiębiorstwami i znanymi markami. Na stronie internetowej można zapoznać się z opiniami klientów usatysfakcjonowanych współpracą. Potencjalni klienci mogą też poszerzyć swoją wiedzę na temat ochrony własności intelektualnej, odwiedzając bloga prowadzonego przez doświadczonych ekspertów, którzy opracowują artykuły oraz materiały filmowe.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://poraj.com/
Dodano: 2020-11-04
Telefon: 61 843 21 00
Miejscowość: Poznań
Adres: J. Słowackiego 31/33
Kod pocztowy: 60-824

Źródła:
https://poraj.com/znaki-towarowe/


Podobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina