Dawid Pikuła CartransPomoc drogowa bytom


Zwiększająca się częstotliwość wypadków oraz stłuczek na polskich drogach skutkuje tym, że coraz bardziej pożądanym wsparciem, z jakiego mogą skorzystać klienci, jest profesjonalna i łatwo dostępna pomoc drogowa. Na terenie Bytomia i okolic usługę tego typu świadczy firma Dawid Pikuła Cartrans. 

Proponowana pomoc drogowa obejmuje szeroki zakres działań, w zależności od zapotrzebowania osoby zwracającej się o realizację takiego zlecenia. Najczęstszą formą świadczonego wsparcia jest usługa holowania lub transport uszkodzonego pojazdu na lawecie do miejsca wskazanego przez klienta. Może to być najbliższy parking, warsztat samochodowy lub punkt zajmujący się elektroniką pojazdów czy też naprawą ich karoserii. 

Pracownicy wspomnianej firmy świadczą swoje usługi w jak najkrótszym czasie. Jest to duży plus ich działalności, doceniany przez klientów, zwłaszcza w sytuacji, gdy uszkodzony samochód blokuje drogę i oprócz jego odholowania nie ma innej możliwości, by zapewnić bezpieczny przejazd innym pojazdom. 
Zdarza się, że inni użytkownicy drogi przy dużej prędkości i słabej widoczności, szczególnie nocą, mogą nie zauważyć leżącego na drodze wraku i w niego uderzyć, powodując dalsze utrudnienia. Jak najszybsze zabezpieczenie i usunięcie uszkodzonego pojazdu jest więc kluczową kwestią gwarantującą bezpieczeństwo. 

Częstym problemem podczas podróży jest także niedostateczna ilość paliwa w baku. W takiej sytuacji również swoją pomoc oferują pracownicy wspomnianej wcześniej firmy. Przyjadą na miejsce z zapasem dostosowanych do silnika klienta komponentów, pozwalając tym samym na kontynuowanie podróży do najbliższej stacji benzynowej lub nawet do samego miejsca przeznaczenia, w zależności od tego, jak jest ono daleko.

Dla osób, które uczestniczyły w wypadku lub kolizji drogowej uniemożliwiającej kontynuowanie jazdy, firma zapewnia także samochód zastępczy oraz pomoc przy wypełnianiu i kompletowaniu dokumentacji niezbędnej do otrzymania odszkodowania od ubezpieczyciela lub też wypłaty przez niego kosztów naprawy pojazdu.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://slask-laweta.pl/
Dodano: 2020-10-23
Telefon: 500051068
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Tworzeń 170
Kod pocztowy: 41-303

Źródła:
http://slask-laweta.pl/pomoc-drogowa-bytom/Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Księgarnia Świętego Jacka
- Katowice