Smak SerwisSmak Serwis - Catering kawowy Warszawa


Duże przyjęcia wiążą się z koniecznością zapewnienia uczestnikom przekąsek oraz napojów. Ich przygotowanie warto zlecić firmie cateringowej, która specjalizuje się w obsłudze eventów pracowniczych, bankietów i innych spotkań biznesowych. Organizatorzy powinni pamiętać o przerwach na kawę, dających możliwość odpoczynku i poznania innych uczestników. Smaczna i aromatyczna kawa pobudza, a niewielkie przekąski zaspokajają głód.  

Bardzo często szkolenia i konferencje to wydarzenia kilkugodzinne, a niekiedy też całodniowe, dlatego z biegiem czasu osoby mogą poczuć się znużone. Czasami w obiektach znajdują się automaty z ciepłymi napojami, jednak nie zastąpią one prawdziwej kawy proponowanej przez Smak Serwis. Firma ta oferuje catering kawowy w Warszawie i gwarantuje terminową realizację każdego zlecenia. Pracownicy zjawiają się na miejscu w wyznaczonej godzinie z odpowiednim sprzętem i obsługują gości aż do końca imprezy. Przerwy na kawę to znakomita okazja do nawiązania ciekawych i wartościowych kontaktów, które być może przydadzą się w przyszłości. Takie spotkania dają szansę wymienienia się swoimi opiniami oraz spostrzeżeniami na temat spotkania.

Gorące napoje działają odprężająco i są nieocenione zwłaszcza jesienią oraz zimą. Osoby podejmujące współpracę z powyższym przedsiębiorstwem, nie muszą się o nic martwić, ponieważ mają one zapewnioną obsługę na najwyższym poziomie. Jego pracownicy starannie dobierają gatunki ziaren kawy i przygotowują smaczne caffe latte, cappuccino lub pobudzające espresso. Troszczą się nie tylko o smak kawy, ale też sposób jej podania. Bariści wypromują firmę i poprawią jej wizerunek. Proponują też świeże ciasta, które doskonale komponują się z takimi napojami.

Część deserowa może znaleźć się obok głównego cateringu obiadowego. Uczestnicy spotkania chętnie korzystają ze słodkiego poczęstunku po sytym obiedzie. Składają się na nie owocowe lub czekoladowe ciasta, lekkie ciasteczka, kolorowe galaretki bądź kremowe desery. Na życzenie klienta firmy cateringowe przygotowują słodkości wegańskie lub bezglutenowe.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://smakserwis.pl/
Dodano: 2020-09-30
Telefon: 607 310 064
Miejscowość: Warszawa
Adres: Połczyńska 121
Kod pocztowy: 01-304

Źródła:
https://smakserwis.pl/s/3/serwis-kawowy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Catering


Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna