Kantor Wymiany Walut "MARYMONT"Złoto skup Warszawa


W życiu zdarzają się sytuacje, w których potrzebna jest duża kwota gotówki. Niektóre osoby chcą pozyskać ją bez weryfikacji w BIK i sprawdzania zdolności kredytowej. Wówczas mogą zdecydować się na sprzedaż niektórych swoich dóbr, takich jak biżuteria czy drogocenne akcesoria, na przykład zastawa stołowa. Chcąc dokonać korzystnej transakcji, należy znaleźć firmę oferującą ceny zgodne z aktualnymi trendami rynkowymi oraz będącą w stanie przeprowadzić rzetelną wycenę dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dostępowi do nowoczesnego sprzętu.

Kantor Marymont to skup przyjmujący złoto w Warszawie w dzielnicy Żoliborz. Firma skupuje nie tylko sztabki, lecz również drogocenne monety, biżuterię i wyroby jubilerskie. Z usług z powodzeniem mogą skorzystać również osoby chcące spieniężyć wyroby ze srebra lub brylanty. Specjaliści dokonują wyceny nie tylko na podstawie wagi surowca, lecz starają się jak najlepiej ocenić dokładną wartość konkretnego przedmioty, na przykład pierścionka czy monety. Świadczenie usług jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu – przedsiębiorstwo powstało w 1990 roku i od początku swojej działalności skupia się na zapewnianiu klientom satysfakcji ze współpracy.

Na jakie zalety mogą liczyć klienci?

  • konkurencyjne ceny – zawsze dostosowane do aktualnej sytuacji na rynku
  • wycena wykonywana przez wykwalifikowanych specjalistów dysponujących zaawansowanym sprzętem,
  • możliwość sprzedaży zarówno wyrobów pełnowartościowych, jak i uszkodzonych.

Fachowcy dokładają wszelkich starań, aby wycena dostarczanych im przedmiotów była jak najbardziej rzetelna, a transakcja opłacalna dla klienta. Wykorzystywane podczas pracy urządzenia i przyrządy są regularnie kalibrowane. Pracownicy wykonują swoje codzienne obowiązki zgodnie z przepisami prawa, a ich działania są rejestrowane za pośrednictwem kamer monitoringu. W dodatku pracodawca często organizuje szkolenia i kursy, dzięki czemu obsługa zawsze dysponuje aktualną wiedzą, co przekłada się na jakość usług świadczonych przez to przedsiębiorstwo.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://kantormarymont.pl/
Dodano: 2020-08-14
Telefon: (22) 833 66 58
Miejscowość: Warszwa
Adres: Słowackiego 45
Kod pocztowy: 01-690

Źródła:
http://kantormarymont.pl/skup-zlota-i-monet-kantory-warszawaAutor: Marika Wilk


Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna