EKO-FILTR Zbigniew WłudygaSystemy i urządzenia odpylające


Podczas produkcji towarów sypkich w bardzo prosty sposób dochodzi do ich pylenia. Przede wszystkim nie jest to bezpieczne dla zdrowia pracowników, a żaden z klientów nie chciałby otrzymać towaru, którego sporą część stanowi wyłącznie pył. Jak można tego unikać? Okazuje się, że dziś jest to wyjątkowo proste - wystarczy zamontować specjalistyczne filtry odpylające, których zadaniem będzie zatrzymanie wszelkich zanieczyszczeń, by każdemu odbiorcy dostarczyć produkt jak najwyższej jakości. 

Nowoczesne systemy i urządzenia odpylające sprawdzą się świetnie w każdej branży, która potrzebuje takiego rozwiązania, jednak wciąż najczęściej montowane są w przemyśle materiałów budowlanych, odlewniczym i chemicznym, bo właśnie tam zachodzi potrzeba dokładnego filtrowania substancji, by zanieczyszczenia nie doprowadziły do niepowodzeń. Nowoczesne urządzenia cechują się wysoką dokładnością filtrowania i niezawodnością, co sprawia, że coraz więcej producentów się na nie decyduje. Ich niewielkie rozmiary pozwalają na montaż zarówno wewnętrz, jak i na zewnątrz, a wszechstronność przyłączeń daje wiele możliwości połączenia z już istniejącymi liniami produkcyjnymi.

Budowa filtrów jest prosta, ale skuteczna. Składają się one bowiem z: 

  • wspornika, na którym urządzenie jest zamontowane, 
  • zsypu,
  • komory filtracyjnej,
  • komory oczyszczonego powietrza, 
  • wkładów filtracyjnych, które są proste do wymiany, kiedy ulegną zużyciu,
  • elementów układu regeneracji worków. 

Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się bezpośrednio na stronie ekofiltr.pl. Właśnie tam warto zajrzeć, żeby zapoznać się z całą ofertą i zdecydować się na konkretny model. Doświadczeni pracownicy również chętnie służą swoją pomocą podczas zakupu, dzięki czemu zawsze można liczyć na wsparcie. Okazyjnie ceny i wysoka jakość wykonania maszyn sprawiają, że decyduje się na nie coraz więcej przedsiębiorców, którym zależy na odpyleniu gotowego produktu, który opuszcza fabrykę. Jeszcze dziś warto podjąć odpowiednie kroki, które pozwolą na to, by udoskonalić swój zakład produkcyjny. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.ekofiltr.pl/
Dodano: 2020-08-13
Telefon: 413727638
Miejscowość: Końskie
Adres: Pułaskiego 7
Kod pocztowy: 26-200

Źródła:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajace
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odpylacz


Podobne Firmy

Skypack Maszyny Pakujące
- Kielce
TOAUTO CENTER KAROL KRUSZCZAK
- Kielce
AirFresh Sp. z o.o.
- Kielce