Firma Handlowa Anna BukowskaZłomowanie samochodu Kraków


Niekiedy pojazdy, które uległy poważnemu wypadkowi, nie nadają się do dalszej jazdy, a ich naprawa bywa bardzo kosztowna. Nic więc dziwnego, że część kierowców decyduje się na zakup nowego auta oraz oddanie starego pojazdu do firm zajmujących się złomowaniem. Tego typu recykling przynosi liczne korzyści, ponieważ daje możliwość odzyskania poszczególnych części nadających się do ponownego wykorzystania. Rozwiązanie to przypadnie więc do gustu osobom interesującym się tematyką ekologii. Profesjonalne złomowanie samochodu w Krakowie na uczciwych warunkach to propozycja, o której można przeczytać więcej na stronie kasacja-pojazdow.pl. Jest to witryna internetowa firmy gwarantującej najwyższą jakość świadczonych usług oraz fachowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

Usługa ta ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne i rozpoczyna się od skontaktowania się z wybraną firmą. Jej wybór nie powinien być przypadkowy, ponieważ bardzo ważne jest posiadanie przez nią uprawnień pochodzących od Marszałka Województwa oraz upoważnień, dających możliwość oferowania powyższych usług. O czym pamiętać podczas złomowania aut? Przede wszystkim o tym, że stacja demontażowa unieważnia nie tylko dowód rejestracyjny, ale i tablice oraz kartę pojazdu. Powinna wydać także stosowne oświadczenia opisujące dokonanie unieważnień, jak i zaświadczenia potwierdzające zezłomowanie samochodu. Muszą one zostać wydane w aż trzech egzemplarzach, ponieważ jeden będzie należeć do właściciela samochodu, drugi do osoby prowadzącej stację demontażową, natomiast trzeci – do wydziału komunikacji.

Ostatnim etapem złomowania pojazdu jest udanie się do wyżej już wspomnianego wydziału po to, by złożyć odpowiednie wnioski związane z wyrejestrowaniem pojazdu. Na wykonanie tej czynności kierowca ma aż 30 dni. Należy pamiętać również o skontaktowaniu się z ubezpieczalnią po to, by nie naliczała ona składek OC na kolejny rok. Złomowanie to doskonały i całkowicie legalny sposób na pozbycie się starych, zniszczonych, skorodowanych, spalonych czy zalanych aut w krótkim czasie. Klienci profesjonalnych firm mogą liczyć na atrakcyjne warunki finansowe oraz szybką realizację każdego zlecenia.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.kasacja-pojazdow.pl/
Dodano: 2020-07-03
Telefon: 608 871 395
Miejscowość: Czernichów
Adres: Przeginia Narodowa 33
Kod pocztowy: 32-070

Źródła:
http://www.kasacja-pojazdow.pl/zlomowanie-pojazdow.phpAutor: Marika Wilk


Podobne Firmy

Zielone Tarasy
- Kraków
Caterin Group
- Kraków
YVON
- Nowy Sącz