Pozamykaj.plMaster key


Obiekty o przeznaczeniu przemysłowym (składające się z hali produkcyjnych, magazynowych, przestrzeni socjalno-biurowych) czy też budynki użyteczności publicznej (galerie, hotele, szkoły, urzędy) mają to do siebie, że ich rozległe obszary oraz zastosowanie wielu poziomów dostępu przeznaczonych dla określonych grup osób wizytujących poszczególne części nieruchomości mogą wprowadzać pewien niezamierzony chaos.

System zamknięć w takim budynku powinien charakteryzować się więc nie tylko zapewnieniem możliwie jak największego bezpieczeństwa, ale i zarządzaniem uprawnieniami w kwestii tego, kto i jakie drzwi czy skrytki może otworzyć, a przed kim i w jakich sytuacjach blokady powinny stanowić przeszkodę nie do sforsowania. Właśnie taki jest Master Key od Pozamykaj.pl — system, który pozwoli na otwarcie dużej ilości zamków jednym kluczem, oczywiście po wcześniejszym skonfigurowaniu zasad dostępu.

W przeciwieństwie do tradycyjnych mechanizmów bębenkowych z wkładką ryglującą (gdzie każdy zamek musi mieć przydzielony swój własny klucz), tutaj dodatkowe i opatentowane rozwiązania znajdujące się w ich wnętrzach pozwalają tworzyć grupy zamków obsługujących konkretny, tak zwany klucz generalny. Może być na przykład tak, że jeden z nich otwiera wszystkie zamki na terenie całej nieruchomości, drugi już tylko określoną część z nich, a trzeci jedynie kilka pokojów lub pomieszczeń (pierwszego używa dyrektor lub zarządca, drugiego menedżer lub kierownik działu, a trzeciego szeregowy pracownik).

Ważne jest także to, dlaczego przy zamówieniu tego systemu powinno skorzystać się właśnie z usług wspomnianej firmy, a nie jej konkurencji. Powodów jest co najmniej kilka:

  • firma ma na koncie konfigurację i realizację systemu dla naprawdę dużych budynków lub całych obiektów (od osiedli strzeżonych przez całe przestrzenie produkcyjne),
  • jest jednym z największych dostawców tej technologii na terenie kraju i została uhonorowana prestiżową nagrodą branżową „brązowej kłódki”,
  • nie znając się osobiście na temacie, można liczyć na fachową pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania,
  • sklep cały czas poszerza asortyment, stale wprowadza nowoczesne produkty.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://pozamykaj.pl/
Dodano: 2020-06-23
Telefon: 518 688 356
Miejscowość: Leszno
Adres: Grunwaldzka 69
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://pozamykaj.pl/content/24-system-master-key-jak-to-dziala
https://pl.wikipedia.org/wiki/Master_key_system


Podobne Firmy

Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina
Zinner PPHU
- Poznań