Vernus Sp. z o.o.Czym cechują się wyroby bez GMO łódzkiego producenta pasz dla zwierząt?


Na rynku można znaleźć wiele rodzajów pasz dla zwierząt hodowlanych. Nie wszystkie jednak spełniają oczekiwania hodowców ze względu na jakość. Chcąc zatem zadbać o dobrostan swoich stad, a także o wydajność i rentowność gospodarstwa, warto poszukać firmy produkującej tego typu artykuły z surowców wysokiej jakości. To od tego, czym żywione są zwierzęta, zależy powodzenie hodowli oraz popyt na produkty pochodzenia zwierzęcego.

Jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw produkujących wysokiej jakości pasze dla zwierząt jest łódzka firma, współpracująca z ekspertami w dziedzinie hodowli i żywienia bydła mlecznego oraz mięsnego, trzody chlewnej, a także drobiu. Choć zaistniało w branży stosunkowo niedawno, jego wyroby cieszą się popularnością ze względu na najwyższą jakość zarówno mieszanek paszowych, jak i dodatków białkowo-energetycznych.

Swoją wysoką pozycję na rynku ten producent pasz dla zwierząt uzyskał dzięki wyrobom bez GMO. Są one wytwarzane z wysokiej jakości surowców, takich jak soja, łubin czy len bez modyfikacji genetycznych. Takie rodzaje pasz wymusza zapotrzebowanie rynku, gdyż konsumenci chcą kupować mięso i nabiał wolne od GMO. Rośliny te pozyskiwane są od sprawdzonych przez firmę, lokalnych dostawców, dzięki czemu wspierane jest także rolnictwo w regionie. Oferta obejmuje mieszanki paszowe oraz dodatki, takie jak białko chronione i tłuszcz chroniony dla bydła czy mączka sojowa dla prosiąt, w których nie ma pestycydów, konserwantów, wzmacniaczy smaku czy antybiotyków. 

Przedsiębiorstwo to dysponuje innowacyjną linią technologiczną, umożliwiającą poddawanie wytwarzanych pasz procesowi ekstruzji, podczas którego zmienia się struktura białek, tłuszczów i skrobi. Ta metoda obróbki polega na intensywnym mieszaniu surowców w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Dzięki temu pasze te są:

  • lepiej przyswajalne, gdyż ułatwiają trawienie i wykorzystanie składników odżywczych,
  • bezpieczne dzięki wyeliminowaniu szkodliwych mikroorganizmów,
  • długo przydatne do wykorzystania.

Można je przechowywać do czterech miesięcy. Na stronie vernus-pasze.pl dostępne są informacje na temat tych produktów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://vernus-pasze.pl
Dodano: 2023-12-11
Telefon: 798347757
Miejscowość: Pabianice
Adres: Partyzancka 60
Kod pocztowy: 95-200

Źródła:
https://vernus-pasze.pl/


Podobne Firmy

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
- Łódź
AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
- Konstantynów Łódzki
Agromika Michał Kiciński
- Bedlno