Klinika Złotowska dr KubasikOsocze bogatopłytkowe w Poznaniu - dla kogo?


Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Wpływ na to ma wiele czynników. To nie tylko fakt, że obecnie wiele osób chce wyglądać pięknie, nawet na przykład mimo wieku, zachowując młodzieńczy wygląd. Dużym atutem tej dziedziny jest fakt, że w jej ramach wykonywać można różne zabiegi, w tym wybierać między metodami mniej i bardziej inwazyjnymi. Dotyczy to zwłaszcza zabiegów odmładzających i rewitalizujących skórę.

Częstym wyborem wśród osób zauważających u siebie oznaki starzenia są zabiegi polegające na wypełnianiu zmarszczek, jak botoks czy stosowanie kwasu hialuronowego. Nie wszystkim jednak takie metody odpowiadają, choćby ze względu na fakt, że wiążą się one z wstrzykiwaniem w skórę obcych substancji. Kiedy chce się tego uniknąć, a jednocześnie pragnie się widocznego efektu, można zdecydować się na oferowane i opisane na stronie klinikazlotowska.pl osocze bogatopłytkowe w Poznaniu. To sposób na odmłodzenie skóry, ale też jej zrewitalizowanie, z metody tej korzystają także więc osoby młode, które nie widzą jeszcze na swej twarzy oznak starzenia.

Jedną z ciekawszych cech i ważniejszych zalet tego zabiegu, zwanego także wampirzym liftingiem, jest fakt, że w skórę pacjenta wstrzykiwana jest jego własna krew, wcześniej pobrana i poddana odpowiedniej obróbce, dzięki czemu staje się niejako preparatem odżywczym. Podanie własnej krwi zamiast substancji syntetycznej gwarantuje brak reakcji alergicznej, ale dla wielu osób najważniejszą zaletą tej metody jest możliwość zachowania naturalnego wyglądu, bez rozpychania skóry i zmieniania rysów twarzy. Jednocześnie wygląd cery jest znacząco polepszony, gdyż zostaje ona nawilżona, odżywiona, zyskuje lepszy koloryt i promienność. Zabiegom tym można zatem poddawać się nie tylko celem odmłodzenia, ale też zachowania takiego stanu rzeczy. Daje dobre efekty w przypadku cery ziemistej i zmęczonej, wybierają go zatem osoby w różnym wieku. Najlepiej jest przy tym oczywiście wykonywać go systematycznie - specjalista oceni, jaka częstotliwość jest wskazana w danym przypadku.

Zaletą tej metody jest też jej bezpieczeństwo i mała inwazyjność. Nie potrzeba rekonwalescencji, nie notuje się raczej skutków ubocznych, a sam zabieg jest niebolesny. Wykonuje się go ambulatoryjnie i praktycznie od razu można wrócić do swych zwykłych aktywności.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://klinikazlotowska.pl/
Dodano: 2023-12-13
Telefon: 607229933
Miejscowość: Poznań
Adres: Złotowska 63
Kod pocztowy: 60-189

Źródła:
https://klinikazlotowska.pl/osocze-bogatoplytkowe-gps/Podobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina