Prestige ClinicUsuwanie blizn w klinice koło Dzierżoniowa - dla kogo?


W procesie gojenia się ran wytwarzane są blizny zbudowane z tkanki łącznej włóknistej. Niektóre z nich mogą pojawić się po przebytych operacjach, inne na skutek doznanych urazów lub chorób skórnych. Są one częstą przyczyną kompleksów. Istnieją jednak sposoby na pozbycie się tego typu niedoskonałości. Na stronie internetowej prestige-swidnica.pl znajduje się oferta kliniki medycyny estetycznej, w której przyjmowane są osoby zmagające się z różnymi problemami. Specjalnością lekarzy z placówki zlokalizowanej niedaleko Dzierżoniowa jest usuwanie blizn. Wykorzystują oni urządzenie laserowe, które przyczynia się do powstawania kontrolowanych uszkodzeń skórnych. Pobudzają one produkcję nowych włókien kolagenowych, co skutkuje spłyceniem niedoskonałości. 

Technologia ablacyjna może zredukować znamiona i włókniaki, spowolnić proces starzenia się skóry i poprawić jej kondycję. Stosuje się ją w celu zmniejszenia widoczności blizn potrądzikowych i pooperacyjnych zlokalizowanych na różnych częściach ciała. Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest wykluczenie przeciwwskazań do jego przeprowadzenia. Należą do nich między innymi cukrzyca, nowotwory, niewydolność nerek, choroba niedokrwienna serca lub opryszczka. Na metodę tę nie mogą zdecydować się także ludzie przyjmujący antybiotyki i leki immunosupresyjne oraz osoby ze skłonnością do powstawania blizn lub bliznowców. 

Zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego mogą zredukować różne skórne niedoskonałości. Są one stosowane u pacjentów z cerą dojrzałą, którzy chcą przywrócić jej dawną jędrność, elastyczność i koloryt. Często decydują się na nie również ludzie skarżący się na bruzdy, zmarszczki, rozstępy i inne defekty urody. Laseroterapia jest także sposobem na zredukowanie różnych rodzajów blizn. Każdy przypadek należy jednak skonsultować ze specjalistą, który dobierze odpowiednią metodę dostosowaną do rodzaju i stopnia zaawansowania problemu. Tylko dzięki indywidualnej terapii można osiągnąć pożądane efekty i usunąć różne niedoskonałości. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://prestige-swidnica.pl/
Dodano: 2023-11-29
Telefon: 534522014
Miejscowość: Świdnica
Adres: Komunardów 5
Kod pocztowy: 58-100

Źródła:
https://prestige-swidnica.pl/usuwanie-blizn-dzierzoniow/Podobne Firmy

WTD sp. z o.o.
- Wrocław
EKO Woda Filtracja Sp. z o.o.
- Wrocław
BAUDOM
- Wrocław