Magdalena MalujePrzebieg i efekty zabiegu Geneo Pollogen


Nowoczesne metody pielęgnacji skóry są cenione między innymi ze względu na możliwość uzyskania szybkich efektów. Klientki często interesują się na przykład zabiegami Geneo. Na czym polegają, jakie są ich efekty i kto może z nich korzystać?

Na stronie internetowej pod linkiem magdalenamaluje.pl przedstawiono więcej informacji na temat tej techniki pielęgnacyjnej. Do jej przeprowadzenia potrzebny jest profesjonalny sprzęt, który będzie obsługiwany przez wykwalifikowany personel. Zabieg oferowany jest dla kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Szczególnie polecany jest dla osób, którym zależy na:

  • spłyceniu lub usunięciu zmarszczek wokół oczu, ust, na czole,
  • zmniejszeniu rozszerzonych porów,
  • poprawieniu kolorytu cery i jej rozjaśnieniu,
  • dogłębnym nawilżeniu i odżywieniu skóry,
  • usunięciu martwego naskórka,
  • widocznej poprawie gęstości skóry i jej uelastycznieniu.

Technologia zabiegu Geneo Pollogen bazuje na tak zwanym efekcie Bohra. Stosuje się w niej aktywny żel i kapsułki stopniowo uwalniające składniki aktywne. Do obszaru zabiegowego skóry wysyła się krew bogatą w tlen. Umożliwia to zwiększenie metabolizmu komórek oraz regenerację naskórka. Do wyboru są różne rodzaje kapsułek. Należy dopasować je do indywidualnych potrzeb klienta i stanu jego cery.

Zabiegi Geneo wykonywane są na twarz, szyję i dekolt. Ich koszt zależy od wybranego obszaru. Zazwyczaj trwają około godziny. Można przeprowadzać je na przykład przed imprezami okolicznościowymi, w celu natychmiastowego uzyskania efektu gładkiej i jasnej cery. Zalecane są dla osób z przesuszoną, zanieczyszczoną skórą.

Efekt dotlenienia i rozprowadzenia składników aktywnych uzyskuje się przez przeprowadzenie masażu. Dla wielu klientów jest on relaksującym doświadczeniem i dodatkowo poprawia samopoczucie. W tym samym salonie urody można zapisać się również na inne zabiegi o działaniu dotleniającym i oczyszczającym. Ponadto w ofercie znajdują się profesjonalne makijaże okolicznościowe wykonywane na przykład na śluby, przyjęcia urodzinowe i bankiety firmowe.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://magdalenamaluje.pl/
Dodano: 2023-10-31
Telefon: 696 807 810
Miejscowość: Koszalin
Adres: Wąwozowa 28
Kod pocztowy: 75-399

Źródła:
https://magdalenamaluje.pl/zabiegi-geneo/Podobne Firmy

Maro Tur
- Koszalin
Salon Jubilerski Virago
- Szczecin
Owocowy Świat Krzystof Kur
- Szczecin