StalgarJaki garaż z blachy wybrać? Oto kilka praktycznych wskazówek!


Nie każdy projekt budynku uwzględnia obecność miejsca na zaparkowanie samochodu. Jeśli w obiekcie nie znajduje się wbudowany garaż, warto pomyśleć o modelu wolnostojącym, który zabezpieczy auto przed deszczem i śniegiem, a to pomoże ochronić wrażliwe elementy przed rozwojem destrukcyjnej rdzy. Jak wiadomo, korozja to główny powód niszczenia konstrukcji pojazdu, a garażowanie umożliwia spowolnienie tego procesu, a nawet zapobiegnięcie mu. Jak jednak wybrać odpowiedni garaż z blachy? Oto kwestie, na które warto zwrócić uwagę:

  • rozmiar – można zamówić model jednostanowiskowy lub przeznaczony na dwa samochody,
  • rodzaj bramy – uchylne są najpopularniejsze, jednak w przypadku konstrukcji dwustanowiskowych warto zdecydować się na podwójne skrzydła działające oddzielnie, aby ułatwić sobie codzienną obsługę. Bez trudu można znaleźć też tradycyjne bramy otwierane na boki oraz zwijane (odpowiednie na działkach o ograniczonym metrażu),
  • dach – na skośnym nie będzie zalegać śnieg, a jeżeli wybierze się płaski, trzeba liczyć się z koniecznością odśnieżania zimą,
  • obecność wiaty – dzięki temu również goście odwiedzający posesję będą mieli szansę zaparkować swoje auto pod dachem,
  • design – dostępne są modele stylizowane na drewniane, w rozmaitych wariantach kolorystycznych, z możliwością wykonania na indywidualne zamówienie.

Czy taka konstrukcja blaszana to dobry wybór? Z pewnością stanowi tańszą inwestycję niż modele murowane, nie wymaga też pozwolenia na budowę, a jej montaż przebiega szybko i sprawnie. W kilka chwil można mieć przed domem schludną przestrzeń na swój samochód. Warto podkreślić, że dzięki temu pojazd nie jest narażony na kradzież czy akty wandalizmu, jak ma to miejsce, gdy stoi pod gołym niebem. Mając na posesji taki obiekt, wielu właścicieli wykorzystuje go także w roli magazynu na ogrodnicze sprzęty, narzędzia, akcesoria sportowe czy nieużywane przedmioty. Taki składzik sprawia, że w domu nie tworzy się bałagan.

Poszukując wysokiej jakości produktów blaszanych, warto zainteresować się ofertą producenta, który swój asortyment prezentuje na stronie internetowej: garaze.org.pl. Wśród dostępnych propozycji znajdują się zróżnicowane modele, dzięki czemu każdy inwestor ma szansę dokonać satysfakcjonujących zakupów. Można liczyć na doradztwo merytoryczne i kompleksową opiekę na każdym etapie realizacji zamówienia. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://garaze.org.pl/
Dodano: 2023-09-24
Telefon: 728 50 50 30
Miejscowość: Kraków
Adres: Siewna 21C
Kod pocztowy: 31-231

Źródła:
https://garaze.org.pl/garaze-blaszanePodobne Firmy

Zielone Tarasy
- Kraków
Caterin Group
- Kraków
Firma Handlowa Anna Bukowska
- Czernichów