TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o.Szkolenia operatorów wózków widłowych - co warto wiedzieć?


Aby móc obsługiwać wózki widłowe, konieczne jest zdobycie odpowiednich uprawnień. Poprzez stronę internetową toolmex-truck.com.pl można zapoznać się z ofertą firmy, która zajmuje się organizacją odpowiednich szkoleń. Kursy umożliwiają zdobycie nowych umiejętności, podniesienie kwalifikacji i dzięki temu zdobycie ciekawej pracy.

Szkolenia operatorów wózków widłowych prowadzone są jedynie przez wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów. Kurs podzielony jest na część teoretyczną i praktyczną, by uczestnik mógł w pełni zapoznać się ze specyfiką obsługi maszyny. W skład szkolenia wchodzi również nauka obsługi wózka gazowego, w tym wymiana butli gazowej.

W czasie części teoretycznej kursanci poznają chociażby budowę wózków widłowych. Dowiadują się również istotnych rzeczy, które mają wpływ na bezpieczne wykonywanie obowiązków - szkoleniowcy przekazują wiedzę między innymi na temat tego, jakie czynności wykonać zarówno przed pracą, jak i po jej zakończeniu.

Bardzo istotna jest część praktyczna, w czasie której osoby biorące udział w szkoleniu pod okiem instruktora uczą się, jak korzystać z wózka widłowego. W czasie kursu uczestnicy są także zapoznawani z zasadami wypełniania testów, a także oceniania.

Kurs zakończony jest egzaminem, który przeprowadzają inspektorzy Urzędu Dozoru Technicznego. Jego pomyślne zdanie potwierdza, że uczestnik zdobył umiejętności i wiedzę uprawniające go do operowania wózkiem widłowym.

Szkolenia takie przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które ukończył 18 lat i pracują lub zamierzają pracować między innymi w:

  • magazynach,
  • sklepach,
  • hurtowniach.

Z kursów mogą skorzystać nie tylko osoby indywidualne, lecz także grupy zorganizowane i zakłady firmowe. Dla każdego przygotowywana jest spersonalizowana oferta, zgodna z oczekiwaniami.

Szkolenie organizowane przez tę firmę trwa 59 godzin. Zainteresowanym osobom zapewniany jest także nocleg i wyżywienie w czasie trwania kursu. Co więcej, chętni uczestnicy mogą wziąć też udział w ciekawych wycieczkach krajoznawczych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.toolmex-truck.com.pl/
Dodano: 2023-09-19
Telefon: 48 617 48 06
Miejscowość: Szydłowiec
Adres: Metalowa 7B
Kod pocztowy: 26-500

Źródła:
https://www.toolmex-truck.com.pl/szkolenia-operatorow/Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna