Adwokat Arkadiusz KrzemińskiW jakiej kancelarii w Bolesławcu przyjmuje doświadczony adwokat rozwodowy?


Rozpad małżeństwa dla każdej osoby jest trudnym przeżyciem, wyzwalającym mnóstwo negatywnych emocji, dlatego byłym małżonkom trudno jest skupić się na rozwiązaniu problemu. Niewiele jest takich par, które rozstają się w spokoju, respektując warunki drugiej osoby. Często jest to długa i trudna walka zarówno o dzieci, jak i majątek. Trudno w takich warunkach myśleć rozsądnie i starać się zabezpieczyć własne interesy, dlatego konieczna jest pomoc fachowca, który o nie zadba.

Decydując się na definitywne zakończenie związku i szukając adwokata rozwodowego w Bolesławcu, można skorzystać z usług kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie rodzinnym. Prowadzi ją adwokat z doświadczeniem wpisany na listę adwokatów Wałbrzyskiej Rady Adwokackiej. Udziela kompleksowej pomocy, począwszy od porady prawnej dotyczącej rodzaju pozwu, po reprezentację przed sądem. Podczas rozmowy ustala, czy istnieją przesłanki do wystąpienia do sądu z pozwem o rozwód, a jeśli tak, to czy ma to być rozwód z orzekaniem, czy bez orzekania o winie.

Poza samym rozwodem może się również zająć takimi sprawami jak:

  • alimenty na dzieci, a w niektórych przypadkach także na współmałżonka,
  • podział majątku dorobkowego,
  • ustalenie miejsca zamieszkania małoletnich dzieci oraz ich kontaktów z rodzicem.

Chcąc nawiązać współpracę z tą kancelarią, można odwiedzić stronę adwokatboleslawiec.pl. Zainteresowane osoby znajdą tam nie tylko numer telefonu do biura i adres e-mail, ale także informacje dotyczące wynagrodzenia za usługi. Jego wysokość uzależniona jest o takich czynników jak:

  • nakład pracy,
  • wartość przedmiotu sprawy,
  • termin wykonania.

Pierwsze spotkanie, na którym ustala się warunki i zakres współpracy, jest bezpłatne.

Jest to trudny okres dla każdego ze współmałżonków. Sytuacja taka przysparza nie tylko mnóstwo nerwów, ale też problemów z załatwianiem różnych formalności. Wymaga również sporych nakładów finansowych. Wszystko to może powodować frustrację, dlatego dobrze jest mieć wsparcie prawnika, który dopilnuje terminów składania wniosków i udzieli wsparcia podczas rozpraw. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://adwokatboleslawiec.pl/
Dodano: 2023-07-18
Telefon: 668005179
Miejscowość: Bolesławiec
Adres: Dolne Młyny 3
Kod pocztowy: 59-700

Źródła:
https://adwokatboleslawiec.pl/zakres-uslug/rozwody/Podobne Firmy

WTD sp. z o.o.
- Wrocław
EKO Woda Filtracja Sp. z o.o.
- Wrocław
BAUDOM
- Wrocław