Zabielski Maszyny RolniczeKtóry producent maszyn rolniczych oferuje wydajne rębaki do drewna?


Trudno wyobrazić sobie wykonanie prac w rolnictwie bez użycia odpowiedniego sprzętu. Dlatego właściciele gospodarstw, bez względu na specjalizację, poszukują odpowiednich maszyn, które ułatwią im realizację różnych zadań. Na rynku jest wiele urządzeń pomocnych w wykonaniu prac w uprawach polowych, w hodowli zwierząt czy w sadownictwie, wystarczy tylko dobrze poszukać w sklepach internetowych.

Sadownicy mający problem z pozbyciem się gałęzi po przycinaniu drzew z pewnością znajdą odpowiednie urządzenie w firmie Zabielski. Zajmuje się ona dystrybucją wysokiej jakości sprzętu dla rolników, cechującego się przede wszystkim wytrzymałością i niezawodnością. Jest to nie tylko sprzedawca, ale też wieloletni producent maszyn rolniczych, którego produkty cieszą się sporą popularnością. Są one projektowane i tworzone na bazie najlepszych materiałów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Jeśli firma wykorzystuje podzespoły innych producentów, wybiera najsolidniejsze.

Poza różnej wielkości pługami zagonowymi i bronami w ofercie ma również rozmaite rębaki do drewna. Są to maszyny przeznaczone nie tylko dla sadowników, ale też dla służb komunalnych, leśnych oraz przedsiębiorstw zajmujących się utrzymaniem ogrodów i innych terenów drzewiastych. W asortymencie są rębaki:

  • tarczowe,
  • walcowe,
  • elektryczne,
  • spalinowe.
  • półautomatyczne.

Liczba dostępnych modeli jest imponująca, dlatego każdy nabywca znajdzie taki, który będzie odpowiadał jego potrzebom i oczekiwaniom. Oferta obejmuje wersje na kółkach, jak i do ciągników i są przeznaczone do gałęzi o różnych średnicach. Wszystkie mają solidną, spawaną konstrukcję, a zespoły tnące wykonane są na precyzyjnych maszynach CNC, dlatego będą długo i dobrze służyć.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://zabielski-sklep24.pl
Dodano: 2023-07-29
Telefon: 518515902
Miejscowość: Jedwabne
Adres: Korytki 6
Kod pocztowy: 18-420

Źródła:
https://zabielski-sklep24.pl/


Podobne Firmy

Feniks Chemia
- Zambrów
MyWash Sp. z o.o. Sp.k.
- Białystok
LM ROBOTIX
- Białystok