Interdont Support Q Sp. z o. o.Certyfikat ASME a normy ISO


Szkolenia dla osób odpowiedzialnych za przeprowadzenie w przedsiębiorstwie kontroli jakości to obecnie najszybsza i dająca najlepsze efekty metoda na aktualizację wiedzy zawodowej oraz zdobycie potrzebnych umiejętności praktycznych. Firma Vertin Sp. z o.o., starając się wspierać pracowników w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych oraz właściwego zarządzania przedsiębiorstwem, proponuje kursy o pokrewnej tematyce, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. 

Jednym z dostępnych w ofercie szkoleń jest wymiarowanie i tolerowanie geometryczne według norm ISO oraz ASME. Zakres oraz terminy spotkań podano online, podobnie jak aktualny cennik. Prowadzący przedstawiają teorię wspomnianej dziedziny oraz jej praktyczne zastosowanie. Podchodzą do omawianego tematu w sposób kompleksowy, starając się między innymi zdefiniować różnice, jakie generuje certyfikat ASME, a wybrane normy jakości.

Firma zaprasza do kontynuowania edukacji poprzez dobór szkoleń pokrewnych. Proponuje wsparcie doradcze dla pracowników przedsiębiorstw reprezentujących na co dzień różne branże. Świadczona pomoc została doceniona przez wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie kontynuują nawiązaną współpracę i polecają realizatora jako rzetelnego i wartego zaufania. Poświadczeniem dobrej opinii są rekomendacje, z którymi można zapoznać się na stronie firmy. 

Z oferty szkoleń mogą skorzystać osoby pracujące w przedsiębiorstwach z polskim i zagranicznym kapitałem. Organizator doskonale orientuje się w wymogach rynków z takich krajów, jak Niemcy, Francja czy Holandia. Jego kadra proponuje personalizowane rozwiązania dostosowane do zakresu działalności oraz nieprzekraczające przeznaczonego na innowacje budżetu. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://supportqpolska.pl
Dodano: 2023-03-14
Telefon: 32 335 93 08
Miejscowość: Katowice
Adres: Pukowca 15
Kod pocztowy: 40-847

Źródła:
https://vertin.pl/wymiarowanie-i-tolerowanie-geometryczne-wg-norm-iso-oraz-asme/Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Dawid Pikuła Cartrans
- Dąbrowa Górnicza