SOLID HALE Sp. z o.o.Konstrukcje stalowe i wiaty używane w przemyśle – gdzie zamówić?


Hale to wyjątkowo uniwersalne konstrukcje, które powszechnie wykorzystuje się w logistyce, produkcji, rolnictwie czy przemyśle. Bez problemu można im nadać różnorodne formy architektoniczne. Jednak, aby obiekt dobrze spełniał swoją funkcję, warto wybrać odpowiednią firmę. Z czyich usług skorzystać?

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią najwyższą jakość, jest podjęcie współpracy z SOLID HALE. Przedsiębiorstwo projektuje bezpieczne i funkcjonalne konstrukcje stalowe i wiaty używane w różnych gałęziach gospodarki. Oferta jest kompleksowa, obejmuje przygotowanie projektu, dobór materiałów budowlanych, produkcję, dowóz na plac budowy oraz montaż. Inwestor otrzyma także obszerną dokumentację zawierającą wszystkie istotne informacje na temat budowli.

Wykonywane przez podmiot obiekty stalowe mają wiele zalet. Przede wszystkim ich montaż jest krótki, zajmuje zaledwie kilka tygodni. Poza tym elementy konstrukcyjne są lekkie, co ułatwia ich przenoszenie. Ponadto dzięki modułowej konstrukcji istnieje możliwość rozbudowy, przebudowy obiektu, co z pewnością ucieszy przedsiębiorców, którzy dopiero rozwijają swój biznes i nie mogą sobie pozwolić na halę o większej powierzchni. Stosowane przez przedsiębiorstwo materiały budowlane są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, korozję czy uszkodzenia mechaniczne.

Firma wykonuje nawet wyjątkowo skomplikowane konstrukcje o znacznej powierzchni użytkowej. Inwestor może skorzystać z gotowego projektu lub złożyć zamówienia indywidualne. Personalizacja obejmuje:

  • kształt elementów konstrukcyjnych,

  • charakterystykę dachu,

  • liczbę pomieszczeń, drzwi, okien, przeszkleń dachowych,

  • kolor (instalacja jest malowana farbą proszkową),

  • rodzaj izolacji termicznej,

  • ewentualne wyposażenie dodatkowe, np. schody, bramy segmentowe, systemy przeładunkowe.

Dla przedsiębiorstwa pracują wysoko wykwalifikowani fachowcy, którzy nie tylko zaprojektują halę lub wiatę, ale i odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą w doborze najkorzystniejszych rozwiązań. Poza tym pracownicy przygotują szczegółową wycenę inwestycji. Na stronie internetowej znajduje się portfolio ze zrealizowanymi projektami. Wybór tego renomowanego producenta to gwarancja usług na najwyższym poziomie, atrakcyjnych cen oraz terminowej realizacji zlecenia. Z pewnością każdy klient będzie zadowolony.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Autor: Marika Wilk


Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna