EL-PUK Sp. z o. o.Gdzie zamówić wytrzymały uchwyt izolacyjny do mocowania przewodów fotowoltaicznych?


Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, warto zadbać o jej prawidłowe rozmieszczenie zwłaszcza na zewnątrz budynku. Jest to istotne szczególnie przy różnego rodzaju skosach, jeśli panele są zamontowane na dachu. Właściwy przyłącz okablowania zapewniają odpowiednie uchwyty. Dzięki nim linia przewodów zachowuje swoją estetykę, unika się też kosztownych uszkodzeń. 

Zapotrzebowanie na elementy mocujące dostrzegają od lat pracownicy firmy EL-PUK Sp. z o. o. Obecnie przygotowana przez kadrę oferta sprzedażowa to długa lista produktów przydatnych we wszelkiego rodzaju pracach elektroinstalacyjnych i monterskich. Klient znajdzie tu wszystko, od standardowego korytka do ukrycia kabli w podłodze, ścianie czy suficie (w wersji otwartej i zamykanej), aż po wytrzymały uchwyt izolacyjny do mocowania przewodów fotowoltaicznych na zewnątrz.

Dostawca przyjmuje i realizuje zamówienia od osób prywatnych oraz klientów biznesowych. Działa na terenie kraju i poza granicami. Zaprasza do nawiązania stałej współpracy. Dysponując odpowiednio zaopatrzonym zapleczem magazynowym oraz flotą zajmującą się dowozem zleceń obsługiwaną przez świetnie wyszkoloną kadrę, wspomniane przedsiębiorstwo jest w stanie odpowiadać na potrzeby odbiorców, dostarczając hurtowe ilości wysokojakościowego asortymentu w przystępnych cenach.

Firma, rozwijając swoją działalność, stara się proponować nie tylko sprzedaż towaru, ale także obróbkę mechaniczną materiałów. Kadra podejmuje się cięcia, gięcia i dopasowywania na wymiar blachy oraz innych elementów metalowych. Pracownicy mają także uprawnienia spawalnicze. Zaplecze techniczne wyposażono też w sprzęt pozwalający na nadawanie określonego kształtu stali poprzez nacisk. Prasa wykorzystywana do tego typu zadań oddziałuje na materiał z mocą 160 ton.

Jakość proponowanych produktów oraz realizowanych przez kadrę świadczeń potwierdzają zadowoleni klienci, którzy chętnie polecają firmę i wracają, by ponownie skorzystać z oferty. Pracownicy po wysłuchaniu oczekiwań chętnie doradzają kupującemu najlepsze rozwiązania. Są również w stanie polecić różnego rodzaju innowacje pozwalające zwiększyć efektywność pracy i dostępne w atrakcyjnej cenie. Odpowiadają też na zapytania dotyczące asortymentu, jeśli przedstawiona online specyfikacja techniczna jest niewystarczająca.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.elpuk.com.pl
Dodano: 2023-03-15
Telefon: 42 211 88 01
Miejscowość: Konstantynów Łódzki
Adres: Kościelna 15
Kod pocztowy: 95-050

Źródła:
https://www.elpuk.com.pl/index.php/pl-pl/produkty/uchwyty-kablowe/wsporniki-wannowePodobne Firmy

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
- Łódź
AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
- Konstantynów Łódzki
Agromika Michał Kiciński
- Bedlno