Adwokat Małgorzata PokrywkaPorady prawne w zakresie obrotu nieruchomościami - gdzie szukać pomocy w Kędzierzynie-Koźlu?


Inwestowanie w nieruchomości to obecnie jeden z najczęściej wybieranych sposobów na lokowanie i pomnażanie zgromadzonych oszczędności lub większej ilości wolnej gotówki. Aby mieć jednak pewność, że zawierane transakcje kupna-sprzedaży są legalne i nie stanowią ryzyka utraty przeznaczonych na ten cel funduszy, warto zlecić weryfikację dokumentów związanych ze zbyciem lub nabyciem domu bądź mieszkania adwokatowi. Dzięki temu można uniknąć wielu przykrych sytuacji.

Podpisanie umowy sprzedażowej jest również aktem, który, aby miał moc prawną, powinien być zawarty w obecności mecenasa, który zadba o jego zapis i zgodność z wytycznymi, jakie narzuca krajowy ustawodawca. O ile zajdzie taka potrzeba, będzie on mógł też od razu zainterweniować, jeśli strony nie wywiążą się z dotychczasowych ustaleń lub też celowo zatają ważne dla sprawy informacje. Adwokat asystujący przy kupnie bądź sprzedaży nieruchomości to dodatkowy koszt, ale stanowiący przemyślany wydatek. 

Z usług prawnika można skorzystać nie tylko w zakresie wsparcia przy zarobkowym obrocie budynkami i lokalami mieszkalnymi. Obecnie zakres świadczeń jurysty jest zróżnicowany i obejmuje wiele zagadnień, od pomocy przy rozwodzie aż po dotyczące spraw codziennych porady prawne. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla mogą udać się na ul. Pamięci Sybiraków 4, gdzie swoją siedzibę ma Kancelaria Adwokacka Adwokat Małgorzata Pokrywka. Prowadzona przez kadrę działalność to usługi przygotowane z myślą o klientach indywidualnych i przedsiębiorcach.

Biuro podejmuje się spraw nie tylko zleconych przez osoby z województwa opolskiego. Jeżeli jest taka konieczność, prawnicy działają w imieniu potrzebujących, którzy poszukują pomocy prawnej i mieszkają w innych, nawet odległych rejonach kraju. W takich przypadkach kontakt z adwokatem odbywa się online lub telefonicznie. Jeśli istnieje taka konieczność, pracownik kancelarii jest w stanie dojechać do klienta osobiście.

W celu usprawnienia pracy biura oraz zapewnienia oczekiwanej jakości usług wprowadzono system wcześniejszej rezerwacji terminu spotkania z adwokatem zajmującym się daną sprawą. Zapisu na konkretny dzień i godzinę można dokonać online, poprzez dostępny na stronie kancelarii formularz lub telefonicznie. Podobne wytyczne dotyczą umówienia się na rozmowę poprzez platformę internetową. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://adwokat-pokrywka.pl
Dodano: 2023-02-20
Telefon: 608 679 149
Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle
Adres: Pamięci Sybiraków 4
Kod pocztowy: 47-200

Źródła:
https://adwokat-pokrywka.pl/porady-prawne/Podobne Firmy

OROME SC
- Kluczbork