ELEKTRO-SILVERCzy przewiert horyzontalny można wykorzystać do prac na terenach chronionych przyrodniczo?


Szybko rozwijająca się gospodarka wymaga nowoczesnych rozwiązań. Dotyczy to również prac instalacyjnych rozmaitych sieci, pozwalających na zaopatrzenie ludności i zakładów przemysłowych we wszelkie media. Rzadko prowadzi się obecnie montaż rurociągów, w tym osłonowych, tradycyjnymi metodami, ponieważ o wiele tańszym i szybszym sposobem są przewierty. Pozwalają one na znaczne oszczędności nie tylko na czasie, zwłaszcza że teren, na którym prowadzone są prace, tylko w niewielkim stopniu wymaga rekultywacji.

Od wielu lat przedsiębiorstwo z linku elektrosilver.pl współpracuje z rozmaitymi firmami instalującymi sieci elektroenergetyczne, światłowodowe, gazowe czy wodno-kanalizacyjne, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Wykonuje ono powierzone mu prace szybko, sprawnie i bezproblemowo, przy pomocy znajdujących się w jego parku maszynowym wysokiej jakości wiertnic. Są to urządzenia zachodnich marek, dostosowane do rodzaju prac, które mają być prowadzone.

Na stanie firmy są zarówno kompaktowe wiertnice, sprawdzające się w ciasnych przestrzeniach do wykonania przewiertów o niewielkich głębokościach, jak i potężne urządzenia, którymi można wykonać przewiert horyzontalny nawet o długości 300 mb i szerokości 650 mm. Ponieważ urządzenia stosowane do wykonania tego typu pracy mają elektroniczne sterowanie, wykrywa ono wszelkie przeszkody znajdujące się pod ziemią, takie na przykład jak:

  • kable energetyczne, światłowodowe, teletechniczne,
  • rurociągi gazowe lub wodno-kanalizacyjne,
  • fundamenty budynków.

Wprowadzenie do gruntu rur jest bezkolizyjne. Warto też dodać, że prace te nie wymagają zatrzymywania ruchu pojazdów. Roboty instalacyjne realizowane tym sposobem mogą być prowadzone także na terenach chronionych ze względu na walory krajobrazowe czy przyrodnicze. Stosowana przez to przedsiębiorstwo metoda to HDD (Horizontal Directional Drilling) jest wykorzystywana w wielu projektach instalacyjnych.

Chcąc nawiązać współpracę z takim specjalistą, wystarczy zadzwonić lub skorzystać ze znajdującego się na stronie firmy formularza kontaktowego.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://elektrosilver.pl/
Dodano: 2023-02-15
Telefon: 86 21 25 260
Miejscowość: Konarzyce
Adres: Łomżyńska 206
Kod pocztowy: 18-400

Źródła:
https://elektrosilver.pl/przewierty-sterowane/Podobne Firmy

Feniks Chemia
- Zambrów
MyWash Sp. z o.o. Sp.k.
- Białystok
LM ROBOTIX
- Białystok