HANNSA PRECISIONJakie urządzenia może zastąpić 5-osiowe centrum obróbcze CNC?


Firmy świadczące usługi innym przedsiębiorcom w zakresie obróbki metali często poszukują wysokiej jakości maszyn, pozwalających na szybszy, precyzyjniejszy i tańszy sposób realizacji zadań. Nie są to tanie maszyny, a zlecenia często wymagają kilku urządzeń, z których każde ma swoją cenę i zajmuje sporo miejsca. Rozwiązaniem jest zakup urządzenia będącego w stanie wykonać pracę kilku maszyn.

Takimi urządzeniami dysponuje przedsiębiorstwo Hannsa Precision. Jest to firma istniejąca w obecnym kształcie od 2008 roku, która zdobyła sobie już silną pozycję na giełdzie tajwańskiej. Ma doskonale rozwiniętą sieć dystrybucji i najlepszy na świecie serwis, dlatego firmy, które zdecydują się na zakup jej urządzeń, w każdej chwili mogą liczyć na pomoc fachowców oraz na części zamienne.

Wśród wielu precyzyjnych urządzeń dostępnych u tego producenta jest także niejedno 5-osiowe centrum obróbcze CNC, wykonane w najnowocześniejszej technologii. Warto zapoznać się ze szczegółami oferty tych maszyn, ponieważ sprawdzą się one także w firmach zajmujących się wykonywaniem rozmaitych modeli form do termoformowania, laminowania czy odlewania. Są one niezwykle precyzyjne i mogą z powodzeniem zastąpić taki sprzęt jak obrabiarka, wiertarka i frezarka.

Maszyny te wykonują najbardziej skomplikowane detale o wiele sprawniej niż obrabiarki wyposażone w trzy lub cztery osie. Mają uchylne, obrotowe wrzeciono, działające niezwykle sprawnie. Inwestycja w taką maszynę z pewnością podniesie wydajność produkcyjną każdego producenta, który zdecyduje się na jego zakup.

Są to potężne urządzenia ważące od 25 do 30 ton, w których wykorzystano wysokiej jakości kompozyty, gwarantujące wysoką dynamikę pracy. Sterowane są za pomocą zintegrowanych programów CAD/CAM. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.hannsa.pl/
Dodano: 2023-02-11
Telefon: 227220509
Miejscowość: Konotopa
Adres: Piwna 12
Kod pocztowy: 05-850

Źródła:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/5-cio-osiowe-centra-obrobkowe/Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna