Szyciewdomu.plGdzie można kupić przemysłowe maszyny do szycia na raty?


Szukając w sklepach niedrogiej, efektownej odzieży pochodzącej z krótkich serii, można się mocno zawieść. Tnąc koszty wiele firm przenosi produkcję na wschód, gdzie powstają długie serie artykułów niczym niewyróżniających się spośród innych. Pragnąc zatem nosić stroje dobrane do preferencji, trzeba korzystać z usług krawców lub z domów mody. Firmy te potrzebują dobrego sprzętu, który pozwoli szybko i dokładnie wykonać zlecenia.

Profesjonalny sprzęt można znaleźć w sklepie internetowym Świat AGD Józef Owczarek, który nieustannie poszerza swój asortyment, gwarantując dobrą cenę. W swojej ofercie ma m.in. przemysłowe maszyny do szycia, które można wykorzystać nie tylko w szwalniach, ale także w szyciu domowym, jeśli nabywca decyduje się na wykonywanie takiego fachu indywidualnie. Są to urządzenia dla profesjonalistów, pozwalające tworzyć interesujące wzory ubrań i tekstyliów. Asortyment firmy obejmuje urządzenia takich marek jak:

  • Yuki, 
  • Texi,
  • Jack.

Są one dostępne w różnych modelach i typach, w zależności od tego, jaki rodzaj odzieży ma być tworzony.

Sklep ma w sprzedaży overlocki, stębnówki, podszywarki, a także akcesoria do nich i części zamienne. Cechuje je konkurencyjna cena i możliwość doboru modelu do potrzeb. Ponieważ nie jest to sprzęt najtańszy, sklep ten oferuje wygodne raty. Asortyment firmy obejmuje także rozmaite urządzenia do użytku amatorskiego, wśród których można znaleźć proste i zaawansowane urządzenia, w tym także elektroniczne maszyny renomowanych producentów, takich jak jak Łucznik, Brother, Singer, Arka Radom czy Husqvarna.

Poza samymi maszynami w ofercie jest także wyposażenie szwalni w:

  • prasowalnice cyfrowe i parowe,
  • noże krojcze,
  • stoły prasowalnicze,
  • wytwornice pary,
  • manekiny

i wiele innych artykułów.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.szyciewdomu.pl
Dodano: 2023-02-03
Telefon: 798 501 160
Miejscowość: Wołomin
Adres: Aleja Niepodległości 54a
Kod pocztowy: 05-200

Źródła:
https://www.szyciewdomu.pl/pl/c/Maszyny-przemyslowe/174Autor: Maks SawickiPodobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna