Kancelaria Radcy Prawnego Janusz BehrendtKancelaria zajmująca się prawem karnym w Gdańsku - jakie usługi świadczy?


Na prawo karne składa się szereg przepisów określających czyny uznawane za zabronione oraz konsekwencje, z jakimi muszą się liczyć osoby, które go nie przestrzegają. Dzieli się je na prawo materialne, procesowe oraz wykonawcze. Pełni ono funkcję sprawiedliwościową, co oznacza, że chroni poszkodowanych, którzy niejednokrotnie wchodzą na drogę sądową oraz ochronną. Innymi słowy, przeciwdziała określonym działaniom i zmniejsza ryzyko wykonywania czynów niedozwolonych.

Sprawy karne są niezwykle istotne z punktu widzenia podejrzanych, ponieważ to właśnie od nich zależy ich przyszłość. W razie wyroku skazującego muszą liczyć się z grzywną, ograniczeniem wolności lub całkowitym jej pozbawieniem, wiążącym się z pójściem do więzienia. Wiedzę na ten temat mają radcowie prawni, współpracujący zarówno z osobami fizycznymi, jak i przedsiębiorcami. Orientują się oni w różnych dziedzinach prawa i uczestniczą w postępowaniach przygotowawczych, sądowych, kasacyjnych czy o przedterminowe warunkowe zwolnienie.

Nie są im obce również postępowania o zawieszenie kary czy o dozór elektroniczny, dzięki któremu nie jest konieczne przebywanie za murami więzienia. Specjaliści działają w interesie klientów i reprezentują ich przed sądami różnych instancji. Starają się uzyskać możliwie jak najlepszy wyrok, a jeśli zachodzi taka konieczność, występują z wnioskami o zadośćuczynienie czy odszkodowanie. Więcej informacji na temat usług świadczonych przed radców prawnych znajduje się na witrynie jb-kancelaria.pl.

Prowadzi ją kancelaria, współpracująca z mieszkańcami Gdańska. Prawo karne, w jakim specjalizują się jej pracownicy, koncentruje się między innymi na kradzieżach, rozbojach, zabójstwach, grupach przestępczych czy korupcji. Na życzenie klientów radcowie dążą do warunkowego umorzenia postępowania i podejmują się przygotowywania różnego rodzaju pism, takich jak wnioski o wniesienie kasacji czy dokumenty koncentrujące się na odroczeniu wykonywania kary. Dążą do otrzymania jak najłagodniejszej kary i przeprowadzają konsultacje, z jakich korzystają zatrzymani.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://jb-kancelaria.pl
Dodano: 2022-12-23
Telefon: +48 504 640 045
Miejscowość: Pruszcz Gdański
Adres: Fantazego 1b
Kod pocztowy: 83-000

Źródła:
https://jb-kancelaria.pl/prawo-karne-gdansk


Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
- Jastrzębia Góra
Gamar sp. z o.o. s.k.
- Pelplin
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Gdańsk