Autokolor UklejaCzym jest podkład akrylowy i gdzie znajduje zastosowanie?


Wybór odpowiedniego preparatu akrylowego nie powinien być przypadkowy, ponieważ to właśnie od niego zależy efekt naprawy pojazdu oraz poziom ochrony przed korozją. Tego typu podkłady można zamówić zarówno stacjonarnie, jak i online, przykładowo na stronie sklep.ukleja.com.pl, należącej do przedsiębiorstwa z szerokim asortymentem produktowym. W ofercie znajduje się wydajny podkład akrylowy, wykorzystywany w profesjonalnych zakładach. Zapewnia on idealnie gładką powierzchnię. Można nakładać na niego lakiery różnego typu oraz szpachlówki.

Produkt ten jest zamawiany przez osoby planujące renowację części blaszanych. Gwarantuje nienaganną ochronę oraz doskonałą przyczepność, niezależnie od powierzchni. Sprawdza się w przypadku aluminium, stali nierdzewnej i ocynkowanej oraz wielu innych materiałów. Jest nabywany przez wzgląd na właściwości izolacyjne oraz niewielkie ryzyko pękania lub pojawiania się pozostałych uszkodzeń. Stanowi alternatywę dla podkładu epoksydowego i nie wymaga dodatkowego szlifowania.

Głównym powodem, dla którego warto używać opisywanych preparatów, jest zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych. Środki dostępne we wspomnianej firmie cechują się odpowiednim poziomem lepkości i bywają wykorzystywane podczas wypełniania nierówności oraz rys znajdujących się na karoserii. Stanowią podstawę nie tylko branży motoryzacyjnej, ale i budowlanej, ponieważ mogą być używane na drewnie, kamieniu, szkle, tworzywie sztucznym oraz metalach.

Podkłady akrylowe schną w krótkim czasie, dzięki czemu nie ma mowy o przestojach, wydłużających realizację zleceń i powodujących straty w przedsiębiorstwie. Zapewniają bardzo dobrą przyczepność do podłoży różnego typu i zabezpieczają przed korozją, co chroni przed nieodwracalnymi zniszczeniami poszczególnych elementów. Preparaty bazują na rozcieńczalnikach o dużej gęstości. Należy nakładać je na zeszlifowane, odtłuszczone oraz dokładnie wyczyszczone powierzchnie. Schną one w ciągu mniej więcej parunastu minut i zwiększają przyczepność między lakierem nawierzchniowym a wybranym tworzywem.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sklep.ukleja.com.pl/
Dodano: 2022-12-23
Telefon: +48672830530
Miejscowość: Ujście
Adres: Nowa Wieś Ujska 59B
Kod pocztowy: 64-850

Źródła:
https://sklep.ukleja.com.pl/78,podk%C5%82ady
http://disegno-studio.pl/pielegnacja-auta/gea/
https://profiauto.pl/blog/2017/01/20/6-oryginalnych-lakierow-samochodowych/

Podobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina