Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz MazurekJaką tematykę obejmuje szkolenie z zamówień publicznych w Warszawie?


Zamówienia publiczne to obszerna dziedzina, obejmująca rozwiązania powiązane z wydawaniem środków publicznych. Z uwagi na to, jak ważny jest to aspekt wydatkowania, regularnie pojawiają się aktualizacje w tym zakresie. Do przestrzegania przepisów z Prawa zamówień publicznych zobowiązane są podmioty bezpośrednio powiązane z tym tematem. Żeby nie popełniać błędów i mieć pewność stałego dostępu do bieżących przepisów, warto wziąć udział w szkoleniu, jakim jest szkolenie z zamówień publicznych w Warszawie, przygotowywane przez ekspertów z branży. 

Kancelaria Prawa Adwokat Grzegorz Mazurek jest jednym z miejsc, które tego typu kursy przygotowuje. Tematyka jest wyczerpująca i dotyczy kwestii podstawowych, jak i zagadnień szczegółowych. Prelegenci mają odpowiedni zakres wiedzy oraz przygotowanie praktyczne, z uwagi na aktywne uczestniczenie w zamówieniach publicznych. Kursanci na początku dowiadują się, jaka jest specyfika zamówień publicznych oraz na czym polega ich wdrażanie. Potem zaś zdobywają informacje powiązane z tym, jak przebiega cała procedura. W czasie zajęć przedstawiane są przepisy prawa, na jakich należy się opierać w trakcie realizacji zamówienia publicznego i jakich należy przestrzegać. Dodatkowo osoby uczestniczące w szkoleniu otrzymują wskazówki odnośnie tego, jak konkurować cenowo, aby uzyskać jak najwięcej. Zwykle każde szkolenie kończy się na omawianiu odwoływania się do Krajowej Izby Odwoławczej. 

Jako że obecna ustawa odnosząca się do zamówień publicznych zawiera aż ponad 600 artykułów, rzeczywiście zasadne jest wzięcie udziału w szkoleniu. Eksperci wiedzą, jak wszystko objaśnić, aby kursanci nie mieli żadnych wątpliwości. A jeśli coś nie jest jasne dla uczestników szkolenia, to na bieżąco można o wszystko zapytać. Prelegenci z obszernej tematyki wydobywają to, co najważniejsze i finalnie prezentują słuchaczom kompendium łatwe do zrozumienia, a następnie do wdrożenia. Zagadnienia szczegółowe często odnoszą się do konkretnej działalności, dzięki czemu uczestnicy szkolenia lepiej rozumieją to, co jest im przekazane oraz wiedzą, że w przyszłości będą mogli faktycznie zastosować wiedzę w praktyce, nie obawiając się popełnienia merytorycznych błędów, które mogłyby przynieść straty. Szkolenia organizowane są zarówno dla zamawiających, jak i dla wykonawców. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.kancelariamazurek.pl/
Dodano: 2022-11-29
Telefon: 22 305 36 55
Miejscowość: Warszawa
Adres: Grójecka 194
Kod pocztowy: 02-390

Źródła:
https://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia.phpPodobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna