Kancelaria Wyoming LLCDlaczego warto założyć spółkę LLC w USA?


Każdy kraj ma nieco inne regulacje podatkowe. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z tego faktu i poszukują miejsca, w którym prowadzenie działalności będzie najbardziej opłacalne. Dobór optymalnego modelu biznesowego zależy od wielu czynników i należy rozważyć go indywidualnie. Jedną z najciekawszych propozycji jest jednak spółka LLC w USA. Dlaczego warto się na nią zdecydować?

Założenie spółki w Stanach Zjednoczonych w Wyoming pozwala między innymi na:

  • legalne zwolnienie z obowiązku odprowadzania składek ubezpieczeniowych,
  • zabezpieczenie majątku osobistego przed komornikiem,
  • zachowanie poufności wszystkich danych członków spółki,
  • zrezygnowanie z prowadzenia księgowości, ewidencji, raportów i deklaracji,
  • zwolnienie z podatku dochodowego, VAT i CIT.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej pod adresem wyoming.com.pl. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy kancelarii, która specjalizuje się w prawie podatkowym w Stanach Zjednoczonych. Jej pracownicy pomogą przedsiębiorcy zrozumieć proces otwierania spółki oraz będą towarzyszyć mu na każdym etapie jej rejestracji.

Otwarcie firmy w raju podatkowym jest możliwe bez podróży do Ameryki. Dużym udogodnieniem jest elektroniczny system rejestracji w rejestrze stanowym oraz mianowanie przedstawiciela prawnego, który przygotuje uchwały początkowe. Otrzymanie numeru NIP jest możliwe przez Internet lub poprzez pocztę.

Szczególną uwagę warto zwrócić na uzyskanie odpowiednich certyfikatów i licencji, które są niezbędne do prowadzenia legalnej działalności gospodarczej w wybranym przez siebie miejscu. W kancelarii można także zakupić gotową spółkę LLC z prestiżowym adresem rejestrowym w Nowym Jorku, Cheyenne lub Los Angeles.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://wyoming.com.pl
Dodano: 2022-11-16
Telefon: +48 22 128 49 19
Miejscowość: Cheyenne
Adres: Carey Avenue 2120
Kod pocztowy: 82-001

Źródła:
https://wyoming.com.pl/


Podobne Firmy

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl
- Frankfurt
Braco
-
J&M Global Enterprise LLC
- Somerset, NJ