MASI dr Mariusz DomagalskiUsuwanie tłuszczu w Szczecinie - jakie zabiegi wchodzą w grę?


Medycyna estetyczna ma dwa podstawowe cele - odmładzanie i odchudzanie. Oczywiście osiągnięcie tego pierwszego celu we własnym zakresie jest praktycznie niemożliwe, toteż specjalistyczne zabiegi stanowią jedyne rozwiązanie w przypadku, gdy chce się zachować czy odzyskać młodzieńczy wygląd skóry. W przypadku nadmiaru tkanki tłuszczowej jest inaczej. Można pozbyć się jej samodzielnie, jednak w wielu przypadkach okazuje się to bardzo trudne. Wówczas zabiegi mogą być wielką pomocą, pozwalając na uzyskanie wymarzonej figury. Można traktować je jako wsparcie dla całej kuracji odchudzającej czy wykorzystać jako jej zastępstwo.

Procedury w ramach medycyny estetycznej okazują się bardzo pomocne także w przypadku, gdy nadmiar tkanki tłuszczowej odkłada się w określonych miejscach. Wiele osób ma z tym problem i walka z takimi zjawiskami jest trudna, można bowiem odchudzać się i tracić masę w innych partiach ciała, podczas gdy na przykład biodra, uda czy brzuch nadal są otłuszczone. Co ciekawe, takie problemy mają nie tylko panie, ale też panowie, toteż klinika MASI, oferująca usuwanie tłuszczu w Szczecinie, proponuje swoje usługi przedstawicielom obu płci.

Mogą oni decydować się między innymi na liposukcję, czyli najszybszą i bardzo skuteczną metodę pozbywania się tkanki tłuszczowej, polegającą na jej mechanicznym usunięciu, czyli po prostu odessaniu. Zanim jednak zapisze się na zabieg, trzeba dowiedzieć się na jego temat więcej - oczywiście informacje uzyska się także podczas konsultacji ze specjalistą z kliniki. Trzeba wiedzieć między innymi o tym, że liposukcja nie jest niestety cudowną metodą odchudzania - po jej wykonaniu trzeba stosować zasady kuracji odchudzającej, by tkanka nie odrosła w jeszcze szybszym tempie niż pojawiła się poprzednio.

Mniej inwazyjną metodą jest nowoczesna odsłona liposukcji, ultradźwiękowa, mająca też tę ważną zaletę, że pozwala modelować ciało. Na tę opcję często decydują się panowie, pragnący mieć ciało nie tylko pozbawione zbędnego tłuszczu, ale też dobrze wyrzeźbione. Oczywiście na najlepsze efekty można liczyć, gdy cykl takich zabiegów połączy się z innymi działaniami mającymi na celu uzyskanie pożądanego wyglądu, jak dieta i ćwiczenia. Niemniej nawet w przypadku, gdy tak nie będzie, postawi się jedynie na zabiegi, można liczyć na satysfakcjonujące efekty.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://masi.com.pl
Dodano: 2022-11-24
Telefon: 534 224 229
Miejscowość: Szczecin
Adres: Wielka Odrzańska 30
Kod pocztowy: 70-535

Źródła:
https://masi.com.pl/news/show/id/54Autor: Maks SawickiPodobne Firmy

Maro Tur
- Koszalin
Salon Jubilerski Virago
- Szczecin
Owocowy Świat Krzystof Kur
- Szczecin