Ayming Polska Sp. z o.o.Gdzie szukać informacji o możliwościach, jakie daje Polska Strefa Inwestycji?


Na terenie Polski przez ostatnie lata wypracował się podział uwzględniający różnice ekonomiczne oraz rozwojowe pomiędzy wschodnią a środkową i zachodnią częścią kraju. Próby wyrównania dysproporcji w osiąganych dochodach mieszkańców województw podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego mają postać rozmaitych dotacji, programów pomocowych oraz zwiększonych nakładów środków (pochodzących zarówno z budżetu państwa, jak i unijnego) na rozwijanie przedsiębiorstw. 

Dużym problemem wielu firm z siedzibą na wschodniej ścianie Polski jest brak innowacyjności. Głównymi powodami są konieczne do poniesienia koszty inwestycyjne oraz ryzyko związane z ich wdrożeniem. Nie każdy przedsiębiorca wraz z załogą są w stanie optymalnie wykorzystać nowe technologie, aby dały w krótkiej lub długiej perspektywie satysfakcjonujący zysk. Powtarzającym się trendem jest podążanie za sprawdzonymi rozwiązaniami, które nie zawsze są odpowiednie dla danej działalności. 

Wielu właścicieli biznesów, chcąc ubiegać się o dodatkowe środki rozwojowe, boi się też zwiększonej biurokratyzacji. Opracowanie dokumentów zgłoszeniowych i projektowych to nie kłopot, jeśli korzysta się ze wsparcia specjalistów, na przykład pracowników firmy Ayming Polska Sp. z o.o. Polecają swoje usługi w szczególności przedsiębiorcom, którzy chcą uzyskać informacje o dostępnych na daną chwilę programach rządowych (takich jak chociażby Polska Strefa Inwestycji). Pomoc może mieć formę dotacji bezpośredniej lub też rozmaitych długoterminowych zwolnień, na przykład kilkuletniego obniżenia podatku dochodowego. Opcje można personalizować (w czym pomaga doradca), w zależności od tego, która z nich jest bardziej opłacalna dla danego przedsiębiorstwa.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.ayming.pl/
Dodano: 2022-10-17
Telefon: +48 22 330 60 00
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Jerozolimskie 63
Kod pocztowy: 00--69

Źródła:
https://www.ayming.pl/uslugi/innowacje/polska-strefa-inwestycji/Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna