EKO TECH SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWACzy taśma tesa 4965 jest rozciągliwa?


Dobrej jakości taśma dwustronna to produkt znajdujący zastosowanie w wielu branżach, a przez to często poszukiwany przez ich przedstawicieli. Na potrzeby rynkowe stara się odpowiadać kadra firmy EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Jako polski dystrybutor znanej nie tylko w Polsce, ale także za granicą marki tesa, może zaproponować szeroki wybór modeli jednostronnych (tesa 50600) lub też dwustronnych (tesa 4965).

Właściwości wspomnianych taśm sprawiają, że są one wykorzystywane na różne sposoby. Ich dużym atutem jest spora rozciągliwość oraz przyczepność. Stosowany w procesie produkcji klej cechuje duża wytrzymałość, jednocześnie po usunięciu paska nie pozostawia on żadnych widocznych śladów, co z pewnością docenią osoby korzystające z takiego rozwiązania przy składaniu elektroniki lub części samochodowych, gdzie estetyka wykończenia ma niebagatelne znaczenie dla jakości wyrobu. 

Po taśmę dwustronną chętnie sięgają wytwórcy mebli, zarówno indywidualni, jak i hurtowi. Z jej pomocą można szybko połączyć ze sobą elementy dekoracyjne, nie martwiąc, że miejsce styku będzie nieodpowiednio się prezentować. Taki sposób montażu niweluje też konieczność użycia wkrętów i innych rodzajów mocowań, które potem trzeba ukryć. Pasek łatwo spersonalizować, docinając go na konkretną długość i szerokość. Jeśli taśma ma być wykorzystywana jako nadziany na specjalną szpulę element linii produkcji, można zamówić model o konkretnych wymiarach, korzystając z oferty wspomnianego wcześniej dostawcy. Jego pracownicy dysponują rozbudowanym zapleczem technologicznym, między innymi sterowanymi komputerowo maszynami tnącymi, pozwalającymi na bezproblemową korektę ustawień i uzyskanie potrzebnego formatu.

Rolka taśmy dwustronnej powinna znaleźć się też w przyborniku w każdym domu. Nadaje się do różnego rodzaju prac naprawczych. Jest bezpieczna dla dzieci, z jej pomocą można kleić zabawki, w tym nawet pluszaki. Wytrzymały klej sprawia, że pasek mocujący zostanie na swoim miejscu także po praniu i suszeniu maskotki. Produkt ma też zastosowanie przy szybkich reperacjach ubrań. Wąski fragment przezroczystej taśmy jest niewidoczny, a skutecznie uchroni przed wpadką ze zbyt dużym dekoltem lub za długimi nogawkami spodni, jeśli pod ręką nie ma zestawu do szycia bądź agrafki. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.eko-tech.biz/
Dodano: 2022-10-22
Telefon: 34 357 86 24
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://www.eko-tech.biz/produkty/Produkty-Tesa-Automotive/Tasmy-dwustronne-Tesa/tesa-4965/Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Dawid Pikuła Cartrans
- Dąbrowa Górnicza