GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąCzy ryby z łowiska karpiowego są drogie?


Cena za dobrej jakości produkty jest dość wysoka. Zasada ta dotyczy też żywności. Towar od sprawdzonych, certyfikowanych dostawców, którzy preferują ekologiczną uprawę i zdrowy, pozbawiony sztucznych ulepszaczy chów, z pewnością nie należy do najtańszych. Z drugiej strony korzyści wynikające z zaopatrywania się u takich dystrybutorów są znaczące. Kupujący ma pewność, że to, co je on sam oraz jego rodzina, powstało w sposób jak najbardziej naturalny, bez ingerencji chemicznej. Jako pozytyw należy też wskazać smak i zapach poszczególnych produktów, nieporównywalnie lepsze, bardziej wyraziste i zachęcające do spożycia niż owoce, warzywa czy mięso modyfikowane.

Kupując ryby, także warto wybierać sprawdzone łowisko. Karpiowe hodowle, rozlokowane na terenie województwa lubelskiego, proponują odpowiednio oprawione tuszki lub też żywe sztuki do samodzielnego obrobienia. Prowadzą zrównoważoną hodowlę jednego z najpopularniejszych rodzajów w Polsce, czyli karpia królewskiego, tradycyjnie goszczącego na polskich stołach podczas wieczerzy wigilijnej. Działają cały rok. Mięso ryb warto wprowadzać do diety nie tylko z okazji świąt. Z uwagi na prozdrowotne właściwości nadaje się ono na posiłek dla dzieci, osób chorych czy seniorów. 

Firma Gospodarstwo Rybackie KOCK Sp. z o.o., czyli właściciel łowiska, prowadzi dystrybucję na terenie Warszawy i Kocka. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i odbiorcy biznesowi, poszukujący sprawdzonych dostaw świeżej, pysznej ryby. Dystrybutor legitymuje się wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. W swojej pracy korzysta przede wszystkim z wiedzy przekazywanej przez poprzednie pokolenia, na bieżąco też unowocześniając prowadzoną hodowlę.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: http://www.karpkock.pl
Dodano: 2022-08-30
Telefon: 81 865 12 28
Miejscowość: Ryki
Adres: LubelskA 11
Kod pocztowy: 08-500

Źródła:
http://www.karpkock.pl/hodowla-karpia-krolewskiego/Podobne Firmy

Speed Car - stacje kontroli pojazdów
- Świdnik
KOMATZ - Agregaty malarskie
- Lublin
Kal-Bak
- Ciecierzyn