Kancelaria Adwokacka - Adwokat Magdalena PołacikKancelaria adwokacka w Katowicach - kto korzysta z jej wsparcia?


Prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie należy do najłatwiejszych zadań, ponieważ wymaga znajomości przepisów oraz niezrozumiałych często aktów prawnych. Przedsiębiorcy chcący skoncentrować się na rozwoju biznesu i uniknąć działań niezgodnych z prawem, kontaktują się chętnie z przedstawicielami Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Połacik. Kieruje ona ofertę do właścicieli firm oraz osób planujących ich założenie. Zainteresowaniem cieszy się szczególnie długofalowa współpraca, która jest opłacalna finansowo. Dzięki niej adwokaci znają specyfikę działalności prowadzonej przez klienta, co przekłada się na szybki czas reakcji, który niekiedy bywa niezbędny. Świadczone usługi obejmują szereg kwestii biznesowych oraz prawnych, a ich zakres ustalany jest indywidualnie podczas pierwszego spotkania.

Specjaliści przyglądają się sytuacji klienta i proponują rozwiązania adekwatne do danej sytuacji. Można na nich liczyć również w momentach kryzysowych oraz konfliktach dotyczących nieuczciwych partnerów biznesowych czy podwładnych. Kancelaria adwokacka mieści się w Katowicach i ma oddziały w kilku innych miastach. Kontaktują się z nią osoby zainteresowane likwidacją podmiotów gospodarczych oraz stworzeniem szablonów umów. Prawnicy analizują też ich treści, co zmniejsza ryzyko zawierania kontraktów, przez które klienci byliby stratni.

Kompleksowa obsługa prawna znajduje zastosowanie wśród każdej firmy, niezależnie od jej wielkości czy charakteru. Wielu klientów decyduje się na umowę o ryczałtowej stawce, przelewanej co miesiąc na konto kancelarii. Zaletą takiego rozwiązania jest przewidywalność kosztów, dzięki czemu przedsiębiorcy nie martwią się niespodziewanymi wydatkami. Skorzystanie ze wsparcia adwokatów zwiększa poczucie bezpieczeństwa podczas prowadzenia biznesu i chroni przed nieświadomym często łamaniem prawa.

Rozwiązanie to jest wygodne, ponieważ daje szansę skorzystania z wiedzy adwokatów w dowolnej chwili. Specjaliści rozwiewają ewentualne wątpliwości i przygotowują strategię działania. Obsługa prawna, jaką świadczą, obejmuje szereg usług, takich jak:

  • przeprowadzanie audytów,
  • udzielanie porad koncentrujących się na działalności klienta,
  • informowanie o zmianach przepisów prawnych,
  • tworzenie regulaminów, opinii oraz statutów,
  • reprezentowanie klientów przed przedstawicielami organów administracji publicznej.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Dawid Pikuła Cartrans
- Dąbrowa Górnicza