merg.plTorebki kopertówki - warto czy nie?


Obecna moda dopuszcza wiele rozwiązań, także gdy chodzi o rozmaite łączenia, czasem nawet na pozór niepasujących do siebie elementów. Jasne jest jednak, że pewne kanony pozostają niezmienne. Żadna kobieta chyba nie wyobraża sobie na przykład tego, by na ważne przyjęcie, do eleganckiej kreacji, dobrać wielką torebkę typu shopper bag, jaką nosi na co dzień. Na specjalne okazje wybierane są między innymi torebki kopertówki, ale czy na pewno jest to dobry wybór?

Patrząc pod kątem mody - zdecydowanie tak. Takie torebki, mające charakterystyczny fason - kształt prostokąta z klapą i zwykle przeznaczone do trzymania w dłoniach, nie wychodzą z mody. Dzięki temu kobiety niemające wiele okazji do noszenia takich eleganckich dodatków mogą wybrać klasyczną, uniwersalną kopertówkę i korzystać z niej przez wiele sezonów - gdy zajdzie taka potrzeba. W takim przypadku trzeba oczywiście postawić na neutralny model i kolor pasujący do wszelkich stylizacji. Nie będzie to trudne, kolory, które pasują do wszystkich innych, to między innymi czerń, beż, brąz czy czerwień, choć można też wybrać torebkę w innym, odważniejszym kolorze. Taki dodatek nie musi już pasować kolorem do butów, a nawet nie może, można zatem poszaleć z kolorem i uczynić ten element najmocniejszą częścią skromnej poza tym stylizacji.

A co jeśli chodzi o pojemność? Nie da się ukryć, że torebki tego rodzaju są niewielkie, zatem można w nich zmieścić tylko podstawowe akcesoria, jakie bezwzględnie trzeba mieć pod ręką. Warto jednak pamiętać, że wieczorowa torebka musi być niewielka - w złym guście jest dobranie do wieczorowej kreacji wielkiej torby, w dodatku mocno wypchanej. Taki dodatek na pewno nie będzie prezentował się elegancko i zepsuje całą stylizację. Poza tym na stronie merg.pl można znaleźć kopertówki mniejsze i większe. Ma to znaczenie także z tego względu, że wielkość torebki powinna być dobrana do sylwetki użytkowniczki. Maleńkie torebeczki pasują tylko szczupłym, nawet drobnym kobietom - pani o masywniejszej figurze może z takim dodatkiem wyglądać groteskowo.

Poza tym warto wiedzieć, że często na pierwszy rzut oka niewielkie torebki są w stanie pomieścić zaskakująco wiele przedmiotów - wystarczy, że producent rozsądnie zagospodaruje wnętrze. Oczywiście jednak wieczorowej torebki nie można zbyt mocno wypchać - nie będzie to wyglądało elegancko.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.merg.pl/
Dodano: 2022-08-04
Telefon: 518 614 641
Miejscowość: Gołaszyn
Adres: Gołaszyn 116F
Kod pocztowy: 21-400

Źródła:
https://www.merg.pl/pol_m_Torebki-i-akcesoria_Kopertowki-716.html


Podobne Firmy

Speed Car - stacje kontroli pojazdów
- Świdnik
KOMATZ - Agregaty malarskie
- Lublin
Kal-Bak
- Ciecierzyn