Mediwa ClinicZabiegi laserem frakcyjnym w Poznaniu - dla kogo?


Laseroterapia cieszy się obecnie wielkim powodzeniem - jest coraz powszechniej wykorzystywana zarówno w medycynie ogólnej, jak i estetycznej, a także kosmetyce. Nowoczesne urządzenia laserowe dobrze sprawdzają się między innymi w zakresie usuwania różnego rodzaju defektów skórnych. Z możliwości takich sprzętów korzysta się także w poznańskiej klinice dermatologii estetycznej opisanej na stronie problemskora.pl. Jednym z wykorzystywanych sprzętów jest laser frakcyjny, który pozwala na przeprowadzanie różnych zabiegów. Jakich?

Skóra bez skazy

Lasery, które można wykorzystywać w ramach różnych zabiegów, cieszą się wielkim uznaniem personelu, między innymi ze względu na ich ekonomiczność i możliwość zaoszczędzenia z ich pomocą miejsca w gabinecie. Taki jest między innymi laser frakcyjny, który w Poznaniu, we wskazanym gabinecie, wykorzystuje się do usuwania takich defektów jak zmarszczki, rozstępy i blizny. Jak wiadomo, są to zmiany szczególnie uporczywe, często niemożliwe do wyeliminowania innymi metodami, ten sprzęt zaś radzi sobie z nimi bardzo dobrze. Jak można przeczytać na stronie gabinetu, efekty bywają widoczne nawet po pierwszym zabiegu, choć oczywiście na najlepsze rezultaty można liczyć w przypadku wykonania całej serii.

Jak działa laser?

Sprzęt ten między innymi wymusza regenerację skóry na skutek kontrolowanego uszkodzenia jej komórek, a także stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra zyskuje młodszy wygląd - także w dłuższej perspektywie. Jednocześnie zabiegi z wykorzystaniem tego sprzętu są bezpieczne, a efekty, jakie daje, są naturalne - nikt nie musi obawiać się na przykład deformacji rysów twarzy na skutek odmładzania. Możliwe jest też zastosowanie środka znieczulającego w przypadku, gdy w czasie zabiegu pojawia się dyskomfort.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://problemskora.pl
Dodano: 2022-08-07
Telefon: (+48) 510-084-711
Miejscowość: Poznań
Adres: Ułańska 19
Kod pocztowy: 60-748

Źródła:
https://problemskora.pl/laser-frakcyjny-co2/Podobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina