STOMATOLOGIA CLASSARTLeczenie ortodontyczne w Warszawie - czy warto wybrać aparat Invisalign?


Warszawa to miasto słynące z wysokich cen. Jednocześnie oferuje ono szeroki wybór podmiotów proponujących produkty czy usługi, wobec czego może się wydawać, że duża konkurencja oznacza korzystniejsze dla klientów ceny. Jak to jest w przypadku leczenia ortodontycznego i czy warto założyć tak popularny ostatnio aparat Invisalign w Warszawie?

Cena nie może być najważniejsza

Poszukując metody leczenia wady zgryzu i miejsca, gdzie założy się aparat, tak naprawdę nie powinno się kierować tylko ceną - choć oczywiście to ona jest dla większości osób szczególnie ważna. Niestety, bardzo wysokie ceny wcale nie są gwarancją najwyższej jakości usług. Tak samo niepolecane są miejsca mające bardzo niskie koszty, ponieważ może to oznaczać kiepską jakość. W przypadku leczenia ortodontycznego jakość jest najważniejsza, szczególnie jeśli pacjent chce szybko zobaczyć efekty i nie zamierza męczyć się z aparatem przez wiele lat. Oczywiście warto też korzystać z nowoczesnych rozwiązań, zwykle są one bowiem udoskonalone względem tradycyjnych.

Ponieważ jednak Warszawa znana jest jako miasto wysokich cen, można spodziewać się, że nowoczesne rozwiązanie, jakim jest aparat nakładkowy - Invisalign, nie będzie tanie, a nawet może być droższe niż w innych miastach. Jednocześnie trzeba pamiętać, że w Polsce ciągle jeszcze jest stosunkowo niewiele miejsc, gdzie w ogóle aparat ten można założyć. W Warszawie aparat Invisalign proponuje gabinet Classart i, jak można przeczytać na jego stronie, cena waha się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Nie może być inaczej, gdyż ostateczny koszt zależy od wielu czynników, jak stopień zaawansowania wady i jej typ oraz, oczywiście, liczba łuków.

Aparat ten jest oczywiście droższy niż wszelkie klasyczne postaci aparatu ortodontycznego, nawet estetyczne, ale nie może to dziwić ze względu na jego zaawansowanie i zupełnie inną formę. Osoby wybierające to rozwiązanie cenią sobie komfort i estetyczny wygląd, a to jest według nich warte każdych pieniędzy. Poza tym krótsze leczenie to mniej wizyt, a zatem także mniejszy ostateczny koszt leczenia ortodontycznego.

Czy warto?

Oczywiście każdy musi sam zdecydować, czy gotów jest ponieść ten wydatek za cenę komfortu i pewności siebie. Gdy tak nie jest lub nie dysponuje się odpowiednim budżetem, także nie trzeba się specjalnie martwić, gdyż nowoczesne aparaty, nawet podstawowe, są mniej widoczne niż może się wydawać.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.classart.pl
Dodano: 2022-05-10
Telefon: 502 230 343
Miejscowość: Warszawa
Adres: Popularna 1
Kod pocztowy: 02-473

Źródła:
https://www.classart.pl/invisalign-cyfrowa-ortodoncja/Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna