Sklep Beauty ManiaPeel Mission Anti Comedo - kiedy warto wybrać ten tonik?


Wiele osób rezygnuje z używania toników, mimo iż specjaliści zapewniają, że mają one duże znaczenie, zwłaszcza w pielęgnacji problematycznej cery - oczywiście o ile są odpowiednio dobrane. Często jednak osoby sięgające po takie środki szybko z tego rezygnują, bo albo nie widzą efektów ich stosowania i wobec tego szkoda im na to czasu,a albo też ich skóra reaguje na dany produkt kiepsko. Temu ostatniemu trudno się dziwić wobec faktu, że często toniki przeznaczone do skóry z niedoskonałościami mają w składzie przede wszystkim alkohol.

Warto zaś wiedzieć, że substancja ta nie tylko mocno podrażnia skórę, zwłaszcza uszkodzoną przez obecność pryszczy i innych zmian, ale też ją wysusza. To zaś powoduje, że produkcja sebum jest jeszcze większa, pory skóry zatykają się i wysyp niedoskonałości jest większy - tworzy się zatem błędne koło. Jednocześnie skórę z niedoskonałościami, na przykład mieszaną czy trądzikową, trzeba oczyścić, zdezynfekować i odświeżyć. Po co sięgnąć w takim razie?

Świetnym zastępstwem dla mocno wysuszających skórę toników na bazie alkoholu będzie oparty na kwasie pirogronowym tonik Peel Mission Anti Comedo, który, jak wskazuje jego nazwa, ma na celu zapobieganie zatykaniu porów. Jest to klucz do zdrowej skóry, pozbawionej nie tylko wyprysków, ale też zaskórników oraz brzydkiego błyszczenia na skutek silnego przetłuszczania. Daje też przyjemne uczucie świeżości, wynikające także z faktu usunięcia nadmiaru sebum - każda osoba mająca problem z nadmiernym przetłuszczaniem wie, jak nieprzyjemne jest uczucie ciężkości na twarzy wynikające z dużej ilości łoju.

Obecny w produkcie z Beauty Manii kwas pirogronowy zapewnia też codzienne, lekkie złuszczanie skóry, pozwalając na usuwanie zaskórników i niedopuszczanie do rozwijania się w zalegających w nich masach rogowych stanów zapalnych, co skutkuje pojawieniem się pryszczy. Skóra jest też wyraźnie gładsza, zdrowsza i piękniejsza, pozbyć można się nawet przebarwień. Daje to efekt podobny do peelingu chemicznego, do którego także wykorzystuje się ten kwas, tyle że w większym stężeniu. Takie złuszczanie jest agresywne, skóra jest silnie podrażniona i złuszcza się przez minimum kilka dni - w tym czasie trzeba raczej pozostawać w domu. Rozciągnięte w czasie, mniej radykalne, ale w ostatecznym rozrachunku dające taki sam efekt złuszczanie za pomocą tego toniku jest wygodniejsze i praktyczniejsze.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://sklepbeautymania.pl
Dodano: 2022-04-13
Telefon: 535 000 495
Miejscowość: Warszawa
Adres: Żelazna 31
Kod pocztowy: 00-806

Źródła:
https://sklepbeautymania.pl/15-toniki-oraz-plyny-terapeutycznePodobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna