Kancelaria adwokacka adw. Maciej MichalskiNa jakie wsparcie prawników mogą liczyć mieszkańcy Polkowic?


Usługi kancelarii adwokackich koncentrują się na różnych dziedzinach prawa, a jednym z nich jest prawo rodzinne. Prawnicy, którzy się w nim specjalizują, pomagają między innymi klientom planującym rozwód z orzekaniem o winie lub bez. Oczywiście tego typu rozprawy mogą odbywać się bez obecności adwokatów, jednak ich wsparcie zmniejsza nerwy i sprawia, że strony są lepiej przygotowane. Można im zlecić szereg czynności, takich jak przygotowywanie pozwów lub innych dokumentów i przesyłanie ich do sądów oraz zbieranie materiałów dowodowych, przykładowo w przypadku niewierności partnera.

Specjaliści służą pomocą również przy podziale wspólnego majątku. Uzyskują korzystne dla klienta rozwiązanie, co sprawia, że nie jest on stratny. Tworzą też pisma procesowe i wyjaśniają, jak wyglądają poszczególne etapy postępowania oraz jakie pytania mogą zostać zadane w trakcie rozprawy. Prawnicy patrzą na sprawy z różnych perspektyw i nigdy nie kierują się emocjami. To osoby opanowane, komunikatywne oraz wywiązujące się z zadań w ustalonym terminie.

Na wsparcie adwokata mogą liczyć osoby ubiegające się o wyższe alimenty oraz chcące ustalić ojcostwo. Dzięki niemu nie muszą udawać się na rozprawy osobiście, co powoduje, że zaoszczędzają czas i nerwy. Pełnomocnik przeprowadza negocjacje z drugą stroną, gromadzi dokumentację poświadczającą aktualną sytuację majątkową byłego partnera, który uchyla się od wypłacania alimentów oraz przygotowuje wnioski o obniżenie kwoty. Współpraca ta sprawia, że klienci mogą stawiać się na jednej tylko rozprawie w celu złożenia zeznań.

Firmą podejmującą się podobnych zadań jest Kancelaria Adwokacka Adwokat Maciej Michalski, której klientami są mieszkańcy Polkowic. Prawnicy, którzy ją reprezentują, współpracują z osobami chcącymi pozbawić byłego małżonka władzy rodzicielskiej oraz ograniczyć kontakt z dzieckiem. Ich wsparcie stanowi duże odciążenie i pomaga zniwelować stres towarzyszący podobnym rozprawom. Pomoc specjalistów bywa niezbędna również w przypadku uprowadzenia dziecka oraz zaprzeczania ojcostwa.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://adwokatmichalski.com/
Dodano: 2022-04-13
Telefon: 603121704
Miejscowość: Legnica
Adres: Adama Mickiewicza 1a
Kod pocztowy: 59-220

Źródła:
https://adwokatmichalski.com/Podobne Firmy

WTD sp. z o.o.
- Wrocław
EKO Woda Filtracja Sp. z o.o.
- Wrocław
BAUDOM
- Wrocław