PHU Paweł KamaszewskiCzy skup przyjmuje wszystkie samochody ciężarowe?


Właściciele aut ciężarowych często korzystają z usług firmy, której witryna internetowa to skupciezarowe.com. Jest to przedsiębiorstwo, które już od wielu lat zajmuje się profesjonalnym skupem pojazdów. Klienci mają możliwość oddawać w ręce fachowców następujące rodzaje maszyn:

  • naczepy,
  • samochody ciężarowe, 
  • ciągniki siodłowe i samochodowe,
  • wywrotki.

Należy zaznaczyć, iż skup przyjmuje samochody ciężarowe w każdym stanie. Nie ma w tym wypadku żadnych konkretnych wymagań, jakie trzeba byłoby spełnić. Podstawą wyceny jest za każdym razem bardzo dokładna analiza stanu pojazdu lub jego części. Oględziny przeprowadzają osoby mające stosowną wiedzę i doświadczenie w tym temacie. Po szczegółowej analizie przedstawiają one klientowi stawki, jakie są w stanie zaproponować. Jeśli zainteresowany wyrazi zgodę, pojazd jest zabierany, a pieniądze wypłacane niemalże natychmiast. 

Ogromnym udogodnieniem dla klientów jest fakt, iż pracownicy firmy dojeżdżają na oględziny w dowolne miejsce na terenie całej Polski. Nie stanowi to żadnego problemu oraz nie generuje dodatkowych kosztów. W przypadku, gdy sprzedający nie zdecyduje się jednak na podpisanie umowy, nie będzie ponosił żadnych konsekwencji.

Na co dzień do obsługi zainteresowanych oddelegowywanych jest kilku pracowników. Dzięki temu realizacja poszczególnych zleceń jest możliwie jak najszybsza. Kontakt do wszystkich osób dostępny jest na stronie internetowej firmy. Planując sprzedaż auta lub naczepy, warto umówić się na wycenę z odpowiednim wyprzedzeniem, aby możliwe było dopasowanie terminu. 

Nawet bardzo mocno zniszczone ciężarówki mogą mieć sporą wartość (mają one bowiem w sobie różnego rodzaju podzespoły i części, które da się z powodzeniem ponownie wykorzystać). Każdy zatem ma szansę zarobić atrakcyjne pieniądze dzięki oddaniu niepotrzebnego sprzętu. Stawki będą, z pewnością, korzystniejsze, niż przy oddaniu na złomowisko.

Warto zatem umówić się, chociażby, na niezobowiązujące spotkanie z pracownikiem firmy i poznać stawki, jakie będzie mógł zaproponować. Właściciele dużych przedsiębiorstw transportowych mają także możliwość podjęcia dłuższej współpracy ze skupem. W takim wypadku w grę wchodzi negocjowanie jeszcze bardziej atrakcyjnych stawek. O wszelkie szczegóły najlepiej zapytać osobiście, na przykład w rozmowie telefonicznej. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://skupciezarowe.com/
Dodano: 2022-02-26
Telefon: 607 566 977
Miejscowość: Płońsk
Adres: Ilino 15
Kod pocztowy: 09-100

Źródła:
https://skupciezarowe.com/skup-ciezarowek/


Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna