Centrum Stomatologiczne CurodentalDoświadczony dentysta z Gdańska


Wiele osób zmaga się z traumą dotyczącą leczenia stomatologicznego. W zdecydowanej większości przypadków wynika to z negatywnych doświadczeń z przeszłości. Obecnie jednak gabinety stomatologiczne zwykle są nowocześnie wyposażone, a pacjenci mogą liczyć na bezbolesne leczenie, dzięki zastosowaniu znieczulenia. Ponadto stomatolodzy wykazują się ogromem cierpliwości i empatii w stosunku do każdego pacjenta. Tak właśnie działa klinika Curodent, która jest zlokalizowana w Trójmieście. Doświadczony dentysta z Gdańska ma do dyspozycji wiele niezawodnych urządzeń i wykorzystuje nowoczesne metody oraz może liczyć na wsparcie wielu innych specjalistów. 

Należy tutaj podkreślić, że poza podstawową opieką stomatologiczną pacjenci mogą także skorzystać z takich usług jak:

  • leczenie ortodontyczne z dopasowaniem aparatu,
  • wstawianie implantów,
  • leczenie protetyczne,
  • leczenie kanałowe,
  • wykonanie zdjęć RTG,
  • usuwanie zębów.

Ponadto na miejscu przeprowadzane są usługi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak m.in. bonding, wybielanie zębów czy wstawianie porcelanowych licówek. 

Na wizytę dentystyczną mogą zapisać się zarówno osoby dorosłe, jak również dzieci, które zostaną objęte szczególną opieką specjalistów. To ważne, aby dokładnie sprawdzić doświadczenie i kwalifikacje stomatologów pracujących w danym gabinecie, a także zapoznać się ze szczegółowym zakresem usług świadczonych w danym gabinecie. W przypadku gdańskiej kliniki niemal wszystkie niezbędne zabiegi są przeprowadzane w jednym miejscu, co znacznie niweluje stres pacjenta oraz ogranicza koszty leczenia. Co więcej, właściciel gabinetu umożliwia pacjentom wybór płatności w dogodnych ratach - szczegóły zostały udostępnione na prowadzonej stronie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://curodental.com
Dodano: 2022-02-08
Telefon: 58 301 21 61
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Okopowa 7
Kod pocztowy: 80-819

Źródła:
https://curodental.com/Autor: Marika WilkPodobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
- Jastrzębia Góra
Gamar sp. z o.o. s.k.
- Pelplin
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Gdańsk