HYDRON hydraulika siłowa Mariusz SząszorKolanka hydrauliczne - jakie modele można zakupić?


Przedsiębiorstwo działające na stronie internetowej sklep.hydron.com.pl zajmuje się produkcją oraz sprzedażą wysokiej jakości części do hydrauliki pneumatycznej. Działa na rynku już od kilkunastu lat. W ofercie posiada ponad dziesięć tysięcy różnych elementów. Wszystkie z nich są dostępne niemalże od razu, dzięki czemu dostawa jest przeprowadzana w krótkim czasie.

Wśród propozycji znajdują się kolanka hydrauliczne, które są wykonywane z wysokiej jakości materiałów. Do wyboru są wers modele BB, AB oraz złączki BB grodziowe. Kolanka typu BB są przeznaczone do przewodów hydraulicznych wyposażonych w stożek i nakrętkę. Można stosować również w instalacjach wysokiego ciśnienia do uzyskania kąta prostego. Elementy wykonano ze stali pokrytej cynkiem. W ofercie znajdują się także modele AB, które z jednej strony są wyposażone w nakrętkę ruchomą, a z drugiej w gwint zewnętrzny. Można zakupić je w wersji zaciskanej lub drukowanej. Do wyboru są gwinty w różnych wersjach rozmiarowych, w tym metrycznej, brytyjskiej oraz amerykańskiej. Klient może zdecydować się także na modele grodziowe w wersji o zwiększonej długości, które umożliwiają wykonanie podłączenia przy użyciu węża hydraulicznego.

Firma współpracuje z zaufanymi kurierami, którzy realizują zlecenia w sposób profesjonalny i terminowy. Dzięki temu klient może mieć pewność co do tego, że zamówione części dotrą do niego w zadeklarowanym czasie. Warto zapoznać się również z wieloma innymi produktami znajdującymi się w ofercie, w tym z siłownikami, wężami hydraulicznymi, a także szybkozłączami. Przedsiębiorstwo oferuje również rozmaite usługi związane z doradztwem, przeprowadzaniem kompleksowych napraw oraz wykonywaniem części na zamówienie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.sklep.hydron.com.pl/
Dodano: 2022-02-09
Telefon: 886 610 270
Miejscowość: Złotów
Adres: Wodociągowa 1a
Kod pocztowy: 77-400

Źródła:
https://www.sklep.hydron.com.pl/zlaczki-hydraulicznePodobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina