Profi House InvestSprzedaż udziałów w nieruchomościach – dla kogo jest to korzystne wyjście?


Do sprzedaży nieruchomości, która jest w posiadaniu dwóch lub większej liczby osób, konieczne jest uzyskanie pełnego porozumienia między wszystkimi zainteresowanymi. Istnieje jednak rozwiązanie, które pozwala jednemu ze współwłaścicieli na zbycie udziałów bez uzgadniania tej kwestii z pozostałymi osobami mającymi prawa do lokalu.

Sprzedaż udziałów w nieruchomościach jest korzystnym posunięciem dla osób, które po rozwodzie chcą uzyskać środki ze spieniężenia swojej części nieruchomości, a których były współmałżonek nie zgadza się na zbycie całości. Wówczas wystarczy skontaktować się z firmą Profinvest pośredniczącą w obrocie nieruchomościami. Profesjonalny zespół zajmuje się nie tylko rzetelną i szybką wyceną obiektu sprzedaży, ale także weryfikacją jego stanu prawnego. Przedstawiciele firmy udzielają pomocy związanej z kompletowaniem dokumentów, pilnują dopełnienia wszelkich formalności, a w razie potrzeby organizują konsultacje z prawnikiem.

Na taki krok mogą się też zdecydować spadkobiorcy, którzy chcą odsprzedać swój udział w masie spadkowej. Dzięki temu odnoszą korzyść bez czasochłonnych negocjacji z krewnymi, sporów sądowych czy też bez konieczności utrzymywania nieruchomości.

Osoby, które wybiorą takie rozwiązanie, mogą liczyć na to, że wszystko odbędzie się zgodnie z literą prawa. Dzięki dużemu doświadczeniu zespołu na odkup mogą liczyć również właściciele lokali obciążonych kredytem, zadłużonych i wymagających remontu. Ponadto kupno obejmuje zarówno budynki, takie jak kamienice, pensjonaty czy domy, jak i grunty i gospodarstwa rolne, działki budowlane oraz garaże. Klienci mają w całym procesie zagwarantowane bezpieczeństwo pod względem prawnym i finansowym. Cała transakcja trwa krótko, a pieniądze przelewane są w ciągu doby od sfinalizowania umowy.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://profinvest.pl
Dodano: 2022-01-08
Telefon: 530377717
Miejscowość: Szczecin
Adres: Reduty Ordona 56
Kod pocztowy: 71-202

Źródła:
https://profinvest.pl/skup-nieruchomosci-z-udzialami/Podobne Firmy

Maro Tur
- Koszalin
Salon Jubilerski Virago
- Szczecin
Owocowy Świat Krzystof Kur
- Szczecin