wyprawkowySmoczek do butelki MAM - od jakiego wieku?


W doskonale zaopatrzonym sklepie dla niemowląt i dzieci znaleźć można wiele przydatnych produktów. Klienci mogą tutaj zaopatrzyć się w wyroby znanych marek, które wykonane są wysokiej jakości materiałów. Można tu bez problemu skompletować wyprawkę dla maluszka, nabyć wiele wyrobów ułatwiających opiekę nad pociechą. W Wyprawkowy.pl oferowane są różnorodne akcesoria do karmienia. Młodym mamom z pewnością przydadzą się laktatory ręczne i elektryczne, które umożliwiają komfortowe oraz szybkie odciąganie pokarmu. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które mają problemy z przystawieniem pociechy do piersi. W miejscu tym dostępne są także inne produkty, takie jak podgrzewacze do mleka lub sterylizatory.

Oferta sklepu jest bardzo różnorodna, dzięki czemu każda świeżo upieczona mama może zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Nabyć tu można wysokiej jakości butelki i smoczki, które sprawdzą się już od narodzin maluszka. Produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów. W asortymencie znajduje się smoczek do butelki MAM o wolnym przepływie, który jest przeznaczony dla noworodków. W sklepie dostępne są także modele dla starszych pociech. Wykonane z miękkiego silikonu produkty kształtem przypominają piersi mamy, zapewniają równomierny przepływ pokarmu, doskonale dopasowują się do ust dziecka. Niektóre ze smoczków mogą być używane w kubkach, chronią przed wylewaniem się napoju. 

Dużą popularnością wśród wielu rodziców cieszą się także butelki antykolkowe, które wyposażone są w funkcję odpowietrzania. Zapobiegają one występowaniu dolegliwości pokarmowych i połykaniu powietrza, redukują ilość gazów. Są łatwe do utrzymania w czystości, co sprawia, że bez problemu można zadbać o ich właściwą higienę.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://wyprawkowy.pl
Dodano: 2021-12-17
Telefon: 512-667-800
Miejscowość: Brzeziny
Adres: Słoneczna 37
Kod pocztowy: 95-060

Źródła:
https://wyprawkowy.pl/smoczki-do-butelek-509Podobne Firmy

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk
- Łódź
AUTOMARZEŃ24 SP Z O O
- Konstantynów Łódzki
Agromika Michał Kiciński
- Bedlno