MyHappyOcean - Opakowania EkologiczneWymień plastikowe na ekologiczne opakowania na wynos


Poszukując sposobów na dokonanie zmian korzystnych dla środowiska w firmie gastronomicznej, wystarczy zapoznać się z asortymentem przedsiębiorstwa, które w swojej ofercie ma mnóstwo różnych opakowań, sprawdzających się w podawaniu i pakowaniu potraw zimnych i gorących.  Jest to firma działająca od niedawna, ale niezwykle prężna i cały czas poszerzająca swój asortyment. Powstała ona z troski o środowisko i chęci zgromadzenia w jednym miejscu wszelkich produktów, które pozwolą na zaopatrzenie się firm gastronomicznych w ekologiczne opakowania na wynos, które podlegają kompostowaniu lub recyklingowi.

Można je wykonać z mąki kukurydzianej, bambusa, trzciny cukrowej czy też mieszanki grzybów i odpadów rolniczych. Do materiałów biodegradowalnych zaliczyć można wyglądające jak plastik opakowania wytwarzane ze skrobi kukurydzianej lub z fermentacji cukrów albo lipidów. W asortymencie firmy dostępne są także naczynia wykonane z taki surowców roślinnych jak otręby pszenne, liście palmowe, słoma czy pestki awokado.

Oferowane produkty dostępne są w opakowaniach różnej wielkości, aby każdy klient mógł zaopatrzyć się w taką ilość, jaka jest mu potrzebna. Asortyment obejmuje między innymi:

  • kubki papierowe, w których można podawać kawę, zupę czy inne ciepłe napoje,
  • kubki wyglądające jak plastikowe do zimnych napojów wykonane ze skrobi kukurydzianej
  • miseczki i talerze z otrębów,
  • lunch boxy z trzciny cukrowej,
  • drewniane sztućce, mieszadła,

a to tylko niewielka część oferty.

Dostępne w sklepie z linku myhappyocean.pl opakowania mają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich bezpieczeństwo zarówno dla zdrowia, jak i dla środowiska. Większość z nich rozkłada się w czasie nie dłuższym niż 180 dni, a po rozkładzie pozostaje nawóz. Ekologiczne naczynia stają się koniecznością, ponieważ wszechobecny plastik zatruwa nie tylko glebę, ale przede wszystkim oceany, w których powoli zanika życie. Korzystanie z biodegradowalnych i poddających się recyklingowi opakowań powinno być działaniem podjętym przez każdą świadomą zagrożeń osobę.

Są też inne korzyści ze zmiany plastików na produkty roślinne. Wykorzystanie opakowań jednorazowych na wynos wytworzonych z przyjaznych środowisku materiałów pozytywnie wpływa na wizerunek firmy gastronomicznej i przyciąga wielu klientów, którzy pragną zadbać o dobro planety.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://myhappyocean.pl/
Dodano: 2021-12-19
Telefon: + 48 509 295 620
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zapłocie 256
Kod pocztowy: 02-970

Źródła:
https://myhappyocean.pl/Podobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna