P.H. BAU-TECWieloelementowe zestawy kluczy do warsztatu przydomowego


Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek warsztat przydomowy bez odpowiednich narzędzi, pozwalających wykonać drobne prace naprawcze. Wyposażając go, warto zajrzeć do sklepu od wielu lat zaopatrującego klientów w narzędzia ręczne, warsztatowe i elektronarzędzia, sprawdzające się w pracach amatorskich i profesjonalnych. Przedsiębiorstwo to od lat współpracuje z renomowanymi producentami narzędzi z kraju i zza granicy, wśród których prym wiodą takie marki jak Honiton, Falcon, Vorfal, Jobi-Profi, Mar-Pol i wiele innych.

Znajdujące się w ofercie produkty, w tym zestawy kluczy, wykonane są starannie, z wysokiej jakości materiałów i dopasowane do oczekiwań klientów. Każdy znajdzie tam odpowiedni artykuł, który będzie mu służył przez wiele lat. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w imporcie narzędzi i elektronarzędzi, a ich cena jest niezwykle atrakcyjna. W wyborze chętnie pomaga obsługa sklepu, doskonale znająca całą ofertę i umiejąca dopasować artykuł do potrzeb nabywcy. Wielu pracach przydomowych czy przy samochodzie sprawdzą się klucze nasadowe, dostępne w różnych zestawach i wielkościach. W ofercie są także klucze płaskooczkowe, ściągacze i wiele innych narzędzi ręcznych, mogących posłużyć nie tylko przy majsterkowaniu przy samochodzie ale także do naprawy roweru czy elementów wyposażenia domu.

Jednymi z najprostszych, ale bardzo przydatnych w domu narzędzi są zestawy nasadek firmy Honiton, wykonane ze stali chromowo-wanadowej, gwarantującej trwałość oraz niezawodność. Najmniejszy zestaw to 8 kluczy nasadowych na plastikowej zawieszce, chroniącej przed zniszczeniem lub zagubieniem się nasadek. Potrzebując większego zestawu do profesjonalnych zastosowań, można zdecydować się na 99- lub 111-elementowe komplety, w których dostępne są nie tylko klucze nasadowe, ale i płasko-oczkowe o uniwersalnym zastosowaniu. Sprawdzą się one nie tylko w domu, ale też w profesjonalnych warsztatach. W ofercie są klucze krótkie i długie, z grzechotkami teleskopowymi, nasadkami do świec, przedłużkami i adapterami do bitów. Asortyment obejmuje także wieloelementowe zestawy nasadek.

Nie sposób wymienić wszystkich produktów, dlatego warto odwiedzić stronę bau-tec.pl, aby zapoznać się z całą ofertą i wybrać produkt, który spełni wszelkie oczekiwania. Ze swej strony firma gwarantuje sprawną obsługę i szybką dostawę. 

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://bau-tec.pl/
Dodano: 2021-11-16
Telefon: 782 22 88 32
Miejscowość: Częstochowa
Adres: Wilsona 30
Kod pocztowy: 42-200

Źródła:
https://bau-tec.pl/pl/c/Zestawy-kluczy-nasadowych/236Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Dawid Pikuła Cartrans
- Dąbrowa Górnicza