Gastro Masters Michał PośnikCzym kierować się przy wyborze lampy grzewczej?


Przedsiębiorcy zarządzający lokalami gastronomicznymi, w tym m.in. restauracjami czy kawiarniami, w których odbywają się imprezy okolicznościowe, bardzo często inwestują sporo pieniędzy w zaaranżowanie zewnętrznego terenu. Dzięki temu zyskują dodatkową przestrzeń dla gości oraz wpływają na atrakcyjność prowadzonego lokalu. To wszystko z kolei przekłada się na możliwość uzyskiwania zwiększonych przychodów z działalności. Niestety wykorzystanie restauracyjnych ogródków jest zależne w dużej mierze od aury panującej za oknem. Oczywiście można postawić odpowiednie zadaszenie, a nawet boczne panele chroniące przed wiatrem i deszczem, jednak takie rozwiązania nie zawsze są wystarczające. 

Wysokiej jakości lampa grzewcza dla restauratorów

Na rynku można znaleźć bogaty wybór elementów ogrzewania zewnętrznego, które zapewnią odpowiednią temperaturę oraz komfort wszystkim klientom chcącym wypić kawę czy zjeść posiłek na tarasie lub w ogrodzie. Kluczowe jest, aby odpowiednio dopasować liczbę i model montowanych lamp do wielkości ogrzewanego terenu. Przedsiębiorcy mają do wyboru lampy stojące, parasole grzewcze oraz urządzenia wiszące o różnej mocy i rozmiarach czy nawet kształtach. 

Gdzie zamówić gastronomiczne lampy grzewcze?

Na stronie dostępnej pod adresem goga-gastro.pl udostępniono bogaty wybór nowoczesnych lamp grzewczych wraz z dodatkowymi akcesoriami. Klienci mogą liczyć na wsparcie pracowników sklepu, którzy chętnie doradzą w wyborze optymalnego rozwiązania z uwzględnieniem m.in. rodzaju prowadzonej działalności, wielkości ogrzewanego tarasu, patio czy ogródka oraz częstotliwości użytkowania zamawianego sprzętu. Oczywiście nie można tutaj nie wspomnieć również o specjalnych lampach do podgrzewania potraw, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego - są to głównie urządzenia wiszące i stojące. 

Restauratorzy mają do wyboru następujące sprzęty i dodatkowe akcesoria:

  • lampy grzewcze do montażu na ścianie,
  • lampy grzewcze do potraw - wiszące,
  • lampy grzewcze stojące (do montażu na zewnątrz - tutaj sporym zainteresowaniem cieszy się specjalny model gazowy w kształcie piramidy z płomieniami),
  • pokrowce na lampy,
  • mostek grzewczy do potraw (doskonały wybór przy usługach cateringowych czy w hotelach, gdzie dania są serwowane w formie szwedzkiego stołu),
  • parasole grzewcze z regulacją wysokości i łamanymi głowicami.
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.goga-gastro.pl/
Dodano: 2021-10-17
Telefon: 800 800 490
Miejscowość: Marki
Adres: Szarotki 12
Kod pocztowy: 05-270

Źródła:
https://www.goga-gastro.pl/category/lampy-grzewczePodobne Firmy

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.
- Warszawa
FERNANDO LAFUENTE LAFUENTE-CONSULTING
- Warszawa
KLARWOD Sp. z o.o.
- Konstancin-Jeziorna