EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaTaśma wzmacniana włóknem szklanym - https://23181.com.pl


Materiał, jakim jest włókno szklane, charakteryzuje się niepodatnością na wysokie temperatury i działanie korozji, dlatego może być stosowany w niezadaszonych przestrzeniach. Odznacza się sprężystością i wytrzymałością, a na dodatek jest bardzo lekki. Jest to jeden z powodów, dla których znajduje zastosowanie w branży budowlanej. Włókno to może mieć kontakt z ogniem oraz silnymi chemikaliami, które nie są w stanie go zniszczyć. Stanowi ono bazę wielu taśm klejących, stosowanych w przedsiębiorstwach i gospodarstwach domowych. Ich sprzedażą zajmują się pracownicy zatrudnieni w firmie Eko-Tech.

Jej klientami są osoby z dużymi wymaganiami, dla których liczy się trwałość taśm oraz niepodatność na dziurawienie. Włókno szklane wykazuje odporność na zniszczenia mechaniczne, co jest istotne między innymi wśród producentów sprzętu sportowego oraz specjalistów z branży remontowej.  Proponowane taśmy nie zrywają się na skutek dużego obciążenia i odznaczają się znakomitymi właściwościami izolacyjnymi oraz dielektrycznymi. Ponadto taśma wzmacniana włóknem szklanym bardzo często nie wymaga używania nożyczek do jej przecinania.

Opisywane produkty znajdują zastosowanie w trakcie tworzenia ścian z gipsu i kartonu, ponieważ nadają się do uzupełniania pęknięć, dzięki czemu mają one gładką powierzchnię. Niektórzy stosują je podczas przeprowadzania napraw oraz usuwania dziur pojawiających się na ścianach, na które naniesiono tynki.  Zaletą taśm jest prostota użytkowania oraz niewygórowane ceny. Przed ich przyklejeniem należy dokładnie oczyścić, odtłuścić oraz odpylić daną powierzchnię, tak by idealnie do niej przylegała.

Artykuły te pokryto warstwą kleju kauczukowego, który sprawdza się w przypadku wielu materiałów. Nabywają je specjaliści zajmujący się naprawą instalacji sanitarnych oraz grzewczych, lecz nie tylko.  Mogą mieć one kontakt z wodą, dlatego znajdują zastosowanie w klimatyzatorach oraz instalacjach wentylacyjnych. To podstawa branży przemysłowej, a niekiedy też motoryzacyjnej. Proponowane produkty skutecznie sklejają ze sobą materiały i zabezpieczają wybrane powierzchnie.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://23181.com.pl
Dodano: 2021-10-06
Telefon: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660

Źródła:
https://23181.com.pl/


Podobne Firmy

alkomaty-sklep.eu
- Rydułtowy
MITO Lighting Piotr Kuźniak - zyrandole24.pl
- Częstochowa
Dawid Pikuła Cartrans
- Dąbrowa Górnicza