SYSTEM-TECH Sp. z o.o. Sp. kInstalacja sprężonego powietrza


Przedsiębiorstwo System-Tech zajmuje się sprzedażą nowoczesnego wyposażenia przeznaczonego do sprężania powietrza, a także wykonywaniem projektów i instalacjiw tym zakresie. Korzysta ze sprawdzonych metod, w tym technologii klejonej, zaciskowej oraz skręcanej, które są świetnym zastępstwem dla gwintowania lub spawania. Firma zatrudnia prawdziwych ekspertów, dzięki czemu instalacje odznaczają się wysoką jakością i niezawodnością. Do ich realizacji wykorzystywane są najwyższej jakości materiały i części.

W ofercie znajdują się między innymi instalacje pneumatyczne, dzięki którym możliwa jest instalacja sprężonego powietrza. Do stworzenia tego typu systemów wykorzystywane są wysokiej jakości materiały, które odznaczają się odpornością na działanie rdzy, zmiennych temperatur oraz innych szkodliwych czynników. Instalacje są w pełni bezpieczne i szczelne. Do ich dodatkowego uszczelnienia wykorzystywane są specjalne złączki, które umożliwiają również rozbudowę danej instalacji w przyszłości. Projekt instalacji jest dostosowany do miejsca oraz oczekiwań klienta. Prawidłowe rozplanowanie umieszczenia poszczególnych części jest kluczowe dla uniknięcia wszelkich nieszczelności. Pod uwagę brany jest również koszt przeprowadzenia instalacji.

Wykonawca zwraca także uwagę na to, aby systemy były wydajne, a spadki ciśnienia - jak najmniejsze. Z dotychczasowymi realizacjami można zapoznać się na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Wykonywało ono zlecenia montażu systemu sprężonego powietrza z rurami aluminiowymi i stalowymi przy wykorzystaniu technologii klejonej oraz zaciskowej. Każdy klient może skorzystać z profesjonalnego doradztwa, dzięki czemu proponowane rozwiązanie jest w pełni dostosowane do jego oczekiwań. W ofercie można znaleźć również inne instalacje przemysłowe, a także profesjonalny sprzęt do przemysłu, taki jak na przykład sprężarki. Przedsiębiorstwo specjalizuje się również w doborze i instalacji ogrodzeń. Cieszy się uznaniem ze strony dotychczasowych klientów, o czym świadczą liczne pozytywne opinie z ich strony.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.system-tech.com.pl/
Dodano: 2021-10-05
Telefon: 61 668-27-56
Miejscowość: Poznań
Adres: Głuszyna 58
Kod pocztowy: 61-329

Źródła:
https://www.system-tech.com.pl/realizacje/instalacje-przemyslowe-realizacje/Podobne Firmy

Pozamykaj.pl
- Leszno
Wolka 24 Hurt
- Wólka Kosowska
Orto Partner
- Murowana Goślina