R-legal Kancelaria Adwokacka Katarzyna RodackaAudyt dokumentacji sklepu internetowego


Czasami zdarza się, że właściciele internetowych sklepów nie są zadowoleni z wyników sprzedażowych, a po wdrożonych ulepszeniach obroty w dalszym ciągu maleją. Niekiedy samodzielne znalezienie przyczyn takich sytuacji jest trudne, dlatego niektórzy podejmują współpracę z firmami przeprowadzającymi audyt dokumentacji sklepu internetowego oraz innych kwestii, takich jak strona www. Działania te polegają na dokładnej analizie faktów oraz stworzeniu raportu, który jest oddawany klientom na ostatnim etapie.  

Skontaktowanie się z ekspertami sprawia, że działalność prowadzona jest zgodnie z prawem. Każdorazowo przyglądają się oni ścieżkom zakupowym oraz informacjom prezentowanym na stronach. Podstawą jest umieszczenie na nich regulaminów sprzedaży, klauzuli RODO, formularzy reklamacyjnych oraz odstąpienia od umowy. Samodzielne ich stworzenie bywa niemożliwe wśród osób, które nie dysponują odpowiednim wykształceniem. W tym przypadku podstawą jest szeroka wiedza prawnicza oraz doskonała znajomość przepisów, które dość szybko się zmieniają.

Niektórzy rozpoczynają współpracę z godną zaufania kancelarią R-Legal. To znana firma prowadzona przez osobę z wieloletnim doświadczeniem, która ma na koncie mnóstwo zrealizowanych zleceń. Współpracuje ona zarówno z przedsiębiorcami prowadzącymi międzynarodowe działalności, jak i właścicielami start-upów. Na proponowany audyt składa się przede wszystkim weryfikacja przetwarzania danych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz inwentaryzacja procesów ich przetwarzania.

Klienci mogą liczyć również na skontrolowanie treści zgód i klauzul znajdujących się na stronach oraz tego, czy firma zawarła niezbędne umowy z podmiotami zajmującymi się przetwarzaniem danych. Kancelaria podejmuje się też sprawdzenia procedur związanych ze zgłaszaniem ewentualnych naruszeń ochrony danych do odpowiednich organów oraz warunków wyrażania zgody przez osoby niepełnoletnie, które wchodzą na stronę. Jeśli zachodzi taka potrzeba, sugerują powołanie inspektora ochrony danych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://r-legal.pl
Dodano: 2021-10-10
Telefon: 516 160 748
Miejscowość: Kraków
Adres: Mogilska 13b
Kod pocztowy: 31-542

Źródła:
https://r-legal.pl/oferta/prawo-w-ecommerce/Podobne Firmy

Zielone Tarasy
- Kraków
Caterin Group
- Kraków
Firma Handlowa Anna Bukowska
- Czernichów