LEGAL SALUTARIS Sp.zo.oSąd rodzinny gdańsk


Jedną z najtrudniejszych sytuacji w życiu jest rozstanie małżonków. Bywa, że pary rozstają się w zgodzie i same ustalają sposób, w jaki podzielą się majątkiem i władzą rodzicielską, ustalając jednocześnie kontakty z dziećmi. Najczęściej jednak konieczna jest pomoc adwokata od rozwodów, który nie tylko udzieli wsparcia prawnego, ale także psychicznego.

Takich adwokatów można znaleźć w kancelarii ze strony legalsalutaris.pl, która często prowadzi postępowania prowadzone przez sąd rodzinny w Gdańsku. Jest to wyjątkowy zespół adwokatów cechujących się życzliwością, zaangażowaniem i empatią. Doskonale zdają sobie sprawę, jak trudno jest przejść przez taki proces i tłumaczą swoim klientom, że najistotniejsze jest zdrowie psychiczne, zachęcając do mediacji i ugody rozwodowej. W ofercie kancelaria ma również mediacje prowadzone przez neutralną osobę, niezwiązaną z żadną ze stron.

Jeśli nie uda się wypracować ugody, wówczas pozostaje wniesienie pozwu do sądu okręgowego odpowiedniego do miejsca zamieszkania przynajmniej jednego z małżonków. W takiej sytuacji adwokat stara się przygotować swojego mocodawcę do każdego wystąpienia przed sądem i udzielić mu wsparcia. Stara się także, aby osoba ta czuła jego opiekę. Na każdą sprawę przychodzi doskonale przygotowany, zapoznając się wcześniej ze wszystkimi dowodami. To on pilnuje terminów złożenia wniosków i pism procesowych, a także odpowiedzi na pisma strony przeciwnej. Podpowiada także jakie dokumenty dowodowe zebrać, jeżeli jego klient stara się o orzeczenie rozwodu z winy współmałżonka.

Kancelaria zatrudnia też prawnika, z którego pomocy mogą korzystać wszystkie osoby korzystające z obsługi prawnej kancelarii. Jest on dostępny przez 7 dni w tygodniu w godzinach od 7:00 do 22:00. Pomoc taka zorganizowana jest dlatego, że zdarzają się sytuacje wymagające natychmiastowej reakcji, a które mogą zaważyć na dalszym postępowaniu. Adwokat dopilnuje także wszystkich innych spraw związanych z rozwodem, takich jak ustalenie miejsca przebywania małoletnich dzieci, alimenty, ustanowienie władzy rodzicielskiej, sposób kontaktu z dziećmi i wiele innych.

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!WWW: https://www.legalsalutaris.pl/
Dodano: 2021-09-27
Telefon: 510 21 77 92
Miejscowość: Gdańsk
Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 140
Kod pocztowy: 80-416

Źródła:
https://www.legalsalutaris.pl/Podobne Firmy

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe
- Jastrzębia Góra
Gamar sp. z o.o. s.k.
- Pelplin
ODZYSKAMY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
- Gdańsk